| CrazyYoyo a întrebat:

Ce ati vrea sa faceti cu viitorul vostru?
Argumentati! kiss
Funda kiss

4 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Viitorul unora dintre noi e compromis de generatia voastra. Fa-ti temele singure, mai deschide cate o carte si gaseste-ti singura argumentele.

| Izomer a răspuns:

Bună CrazyYoyo happy In primul rand vreau să termin scoala cu bine happy
Vreau sa profesez in handbal happy happy un job... ce si-ar dori orice alt omlaughing

| Casa a răspuns:

Eu in viitorul apropiat as vrea multe! Dar se pare ca nu stiu cum fa vi.De fata care-mi place nu prea ma baga inseama asa ca ma gandesc cum sa fac

| papusikk a răspuns:

Nu toata lumea se gandeste ce sa faca cu viitorul multi se gandesc cum sa supravietuiasca in viitor intr-o lume in care societatea nu le da nici o sansa.uni au de unde alege in schimb alti nu au prea multe variante si trebuie sa se multumeasca cu ce au ales pentru ca daca le pare rau nu pot da inapoi...cand eram mica ma vedeam in viitor medic veterinar si sincer mi-ar fi placut sa fac asta dar nu am primit nici o sansa de la nimeni iar acum incerc doar sa supravietuiesc...