| thealchemist a întrebat:

Ce credeti despre pentagrama din Kazakhstan?
http://usahitman.com/gpfiksogm/
e doar o coincidenta sau are vreo semnificatie ascunsa?

4 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Stiu doar ca, cu pentagramele intoarse se fac de obicei ritualuri, deoarece favorizeaza chemarea spiritelor.
Cea normala e impotriva blestemelor.

| thealchemist explică (pentru AirănMeidăn):

In general cea intoarsa e de rau iar cea normala atrage energiile pozitive. asta pe scurt, pentru ca pentagrama are multe intelesuri.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru thealchemist):

Aflasem deja, dar mersi mult

| Danzell a răspuns:

E o prostie... daca nu ar fi fost conturate specific in google maps nici dracu... nu ar fi observat.
plus ca daca te uiti la cum e tag-uit...jesus lived here, einstein lived here, si biogenesis lab.
absolut oricine poate edita tagurile si informatiile de pe google maps atat timp cat ai permisiune.

Acum o sa zicem ca aia din Kazahstan sunt satanisti...

o mizerie