| KillMePlease a întrebat:

,,ce faci/cum te simti?"
Astea sunt niste intrebari aparent simple, insa uneori mi-e greu sa dau un raspuns concret care sa-l/s-o lamureasca pe cel/cea care ma intreaba.
Voi cum ati raspunde la ele in acest moment?

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine, cam nelinistita

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu trec direct la "tu?" de obicei.

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Eu ma uit la un film
Si nu imi dau seama cum am putut ajunge asa...
Ce multe s-au schimbat de ...atunci. *oftez...dar totusi schitez un mic zambet cand imi aduc aminte*

| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

E de rau sau de bine asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le spun niciodată cum mă simt cu adevărat. Zic doar ''bine'' și atât.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Mereu la acesta întrebare răspund cu "Bine. Tu?". Aproape mereu...

| SergiuBoss11 a răspuns:

Ascund cadavrulsmug

| KillMePlease explică (pentru SergiuBoss11):

Il cunosc?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru KillMePlease):

thinking nu, nu inca! glumesc

| Jack99 a răspuns:

Ma simt bine, mersi de intrebare. Dar tu cum te simti? big grin

| KillMePlease explică (pentru SergiuBoss11):

Daca nu l-am cunoscut pana acum, in viitor imi va fi imposibil.

| KillMePlease explică (pentru Jack99):

Incercand sa dau un raspuns care sa nu te plictiseasca foarte tare, am o stare... dubioasa.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru KillMePlease):

thinking poate iti arat unde l-am ascuns
"domnule defunct fa cunostinta cu KillMePlease"

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru KillMePlease):

Dubioasa in sensul ala?

| KillMePlease explică (pentru SergiuBoss11):

Spune-mi unde si apoi hotaram ce si cum

| KillMePlease explică (pentru SergiuBoss11):

Dubioasa in sensul ala rau

| OldSoul a răspuns:

Respir, ca nu am de ales, si respectiv ascult muzica/ plictisit, si dornic de ceva nou.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru KillMePlease):

Da,te duc acolo si dupa vad cum sar mascatii din copaci, ma imobilizeaza si ma snopesc cu bulanelesad.si tu uitandu-te la mine imi spui:"A fost un flagrant, sunt de la Interpol

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru OldSoul):

Atunci ajuta-ma sa ascund cadavrul asta ca tare greu e

| KillMePlease explică (pentru SergiuBoss11):

Ai imaginatie...

| KillMePlease explică (pentru OldSoul):

Ce vrei sa spui prin,, ceva nou''?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Jack99):

Ma simt foarte bine.un mirobolant multumesc pentru ca m-ai onorat cu aceasta intrebare

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru KillMePlease):

Asa imi spuneau si inainte sa-mi dea sedativele la ospiciusad

| KillMePlease explică (pentru SergiuBoss11):

De ce,,sad''?
Nu e de bine?

| OldSoul a răspuns (pentru KillMePlease):

Ceva cu care nu am mai avut de aface pana acum, ceva interesant, ceva care sa imi consume timpul daca pot spune asa.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru KillMePlease):

thinking nu prea...am ucis 10 doctori la ospiciu crezand ca sunt trimisi de Scaraoschi sa ma asasineze

| KillMePlease explică (pentru OldSoul):

Si probabil ceva care sa-ti ofere un minim de fericire...

| KillMePlease explică (pentru SergiuBoss11):

Intram in domeniul SF-ului...
Hmm...

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru KillMePlease):

thinking Cand ma plictisesc asta fac, exagerez. apropo.ti-am trimis un mesaj vulgar, ofensator si ar fi bine sa raspunzi, ca altfel...tongueil iau pe daniel si mergem sa cautam acel lucru care sa ne ocupe timpul