| Kandia15 a întrebat:

Ce parere aveti de deep web? A intrat cineva pe el? Ce ati vazut acolo?

26 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Daca mai intrebi asta s-ar putea sa te gasim si pe tine pe deep web

| Drimmero a răspuns:

Este a nu stiu cata intrebare la care raspund despre mirificul deep wep! Toti drogalaii, psihopatii, ciudosii si toti aia setati pe 0 ratiune si pe 0 omenie intra pe acel site pentru scopuri negative. Adica....non-liferii! Nu am intrat pe el nici de curiozitate, ma trezesc apoi ca imi afla un non-lifer date despre mine, bwuahahahaha

| drutzix a răspuns (pentru Drimmero):

Deep web nu e un site idiotule happy

| Drimmero a răspuns (pentru drutzix):

Daca tot ai vrut sa pari destept, ai omis virgula intre site si idiot. Dar cand n-ai cu cine, chiar n-ai cu cine!

| drutzix a răspuns (pentru Drimmero):

Cine ti-a spus ca vreau sa par destept?

| Drimmero a răspuns (pentru drutzix):

Din moment ce faci pe altul idiot, pe cineva pe care nu-l cunosti, e clar ca te simti superior doar facand afirmatia. Acum intelegi unde e 'buba'? Doar simtindu-te, nu e valabila si practica/

| drutzix a răspuns (pentru Drimmero):

Ai fost idiot la raspunsul respectiv. Nu stiu cum esti in mod normal.

| Drimmero a răspuns (pentru drutzix):

Ai vazut tu om far' de greseala?

| drutzix a răspuns (pentru Drimmero):

Nu

| Drimmero a răspuns (pentru drutzix):

Chiar tu o zici, dupa ce-ai pornit ''initiativa''. Mai mult de atat, ai si gresit mai sus gramatical, dar nu-ti dau in cap, nici nu te jignesc, nu-mi sta-n fire!

| drutzix a răspuns (pentru Drimmero):

Eu am uitat sa pun o virgula. Tu ai vorbit despre un subiect despre care nu stii mare nimic.
Oricum stai linistit, nu am zis cu rautate.

| Drimmero a răspuns (pentru drutzix):

Nici intr-un caz c-am luat-o in seriozitate, adevarul e ca mi se rupe mie de cancerul ala de oameni, le-as da foc tuturor de acolo.

| Drimmero a răspuns:

Te-am complexat, pisi? Bwuahahaha! Baga si celelalte clone/
Tu pana la buletin mai ai ceva, lasa punctele de la sfarsitul propozitiei, inteligenta ta este egala cat un bob de mazare.

| Coquina5 a răspuns (pentru Drimmero):

Am auzit ca i-ai pacalit p-aia de la Arsenal.
inainte de meci te-ai dus pe teren mascota imbracat intr-o pzda, si te-a cordit toata echipa pe teren sa le porti noroc.
ceea ce nu au stiut ei e ca gaura pzdii ducea in fundul tau.

| Drimmero a răspuns (pentru Coquina5):

Slabut trolling... mai incearca! Mai ai cateva clone, tu continua, ma amuza prostia ta, te incadrezi in ''bietii natarai''! Ai auzit si tu de Arsenal, probabil din avatarul si raspunsurile mele, daca iti spun de marele Henry sigur ma vei intreba daca a fost primar pe la tine prin sat. Cine stie cu ce cioban tastez acum care sta sprijinit de o sipca pe un varf de munte. Esti internabil/

| Coquina5 a răspuns (pentru Drimmero):

Da, da, stiu cine e marele Henry.
e ala mare in pantaloni care a cordit-o in fund pe maicata in timp ce era constipata cu tine, nimerindu-te si pe tine in fund.
assception.

| Drimmero a răspuns (pentru Coquina5):

Esti retardat rau de tot, ma amuzi rau de tot, sau mai bine spus... prostia ta! Hai ca-mi esti simpatic, trollache, sa nu spui ca-s eu baiat rau/

| WaterDrop a răspuns:

Lucruri intunecate ce te fac sa iti smulgi cu mainile goale tot parul de pe corp, fir cu fir.

| pufulescu a răspuns:

Dar ce cautati voi acolo totusi? Clipuri cu gaturi taiate se pot vedea si pe web-ul "oficial".

| syd a răspuns:

Cui ii trebuie deep web cand exista TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o pasiune sinistra pentru ciudatenii, scarbosenii si chestii din astea disturbingatoare. Normal cacand am auzit de tortura live, experimente pe oameni, ritualuri satanice, documente secrete, extraterestrii etc am avut o erectie masiva de mi-au pocnit cusaturile la pantaloni.

Pacat ca aia de pe youtube doar te intarata
nimeni nu iti spune cum sa dai de chestiile astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata MIZERIA lumii se ascunde acolo.

Ce poti gasi?
Pai...hai sa vedem!

Criminali
Pedofili
Sadisti
Violatori
"Colectori" de organe
Canibali
Dealeri
Hackeri din plin
Virusi din belsug...si alte MULTE altele!

Daca curiozitatea te roade atat de tare...nu mai continuu.

| Kandia15 explică (pentru anonim_4396):

Am auzit de astea. Dar chiar sunt reale? Tu ai intrat pe deep web?

| drutzix a răspuns (pentru Kandia15):

Numai raspunsuri retardate ai primit de la oameni care nu au navigat niciodata pe dark web si s-au informat din miturile urbane. laughing
Deep Web-ul contine in mare parte arme, droguri si asasinari (majoritatea sunt scam) nimic iesit din comun.
Desigur sunt si adrese care contin CP dar trebuie sa le stii dinainte ca sa le accesezi pentru ca nu ai motor de cautare cum ai pe webul normal si adresele. onion sunt ciudate.

Majoritatea sunt afaceri ilegale. Sunt multe site-uri precum silkroad si cam atat.

Nu neg existenta site-urilor cu CP, violatori etc pentru ca nimic nu ma mai surprinde in ziua de azi tot ce trebuie mentionat este ca nu ai cum sa ajungi pe site-urile alea din greseala.
Iti trebuie adresa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am intrat, si nici nu o sa intru Niciodata, chiar si daca riscurile ar fi zero absolut!

De ce?
Pai nu tocmai am explicat in raspunsul anterior?

Ma scarbeste de-a dreptul aceasta latura intunecata a umanitatii.

A, si nu am nevoie sa vad nimic "live" pentru a ma documenta &satisface curiozitatea-mie mi-au ajuns videoclipurile youtube, nu prea sunt sadica de felul meu asa ca nu ptea vad rostul.

| Kandia15 explică (pentru anonim_4396):

Stiuu. nici eu. Dar eram curioasa sa vad cati dintre voi au intrat