| energia a întrebat:

Ce parere aveti de Satra BENZ? ^^

Răspuns Câştigător
| Deaad a răspuns:

Parerea mea este ca nu trebuie sa asculti parerile unor oameni necunoscuti cand vine vorba de muzica,mai ales daca esti o persoana sensibila,pentru ca te vor face sa te simti prost,in caz ca tie iti place Satra Benz.

Parerea mea despre Satra Benz este una relativ buna,dat fiind faptul ca au introdus in tara un nou gen, anume trap-ul, si fac o treaba destul de buna in sensul asta.

Am ascultat cateva melodii, suna destul de bine, dar nu as asculta in casti cand ma merg pe strada si nu m-as duce la concertele lor.

5 răspunsuri:
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Bestii Feroce, ii ADOR happy

| ShaOfHatred a răspuns:

Satra Benz Benz Benz...
Ma dispera.

| DeathOfDreams a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Se zice rău de noi doar cu juma' de gurăăă

| FaraNume1245 a răspuns:

Lumea se leaga de Satra BENZ cu un motiv. Incearca sa intelegi acel motiv, altfel vei ramane sa asculti aceleasi rahaturi care "suna bine si aduc un gen nou in Romania".

| Xelon a răspuns:

Nu cunosc dar după nume nu cred ca o sa imi placa (sunt rasist) ^.^