| Rose_2860 a întrebat:

Ce parere aveti despre baieti blonzi? Sunt mai prosti decat brunetii?hee hee

5 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Nu conteaza culoarea parului atata timp cat ma inteleg cu el;)).

Oricum imi plac tipii bruneti in special cei ca Jared;)) cu parul un picut mediu :D
http://www.imdb.com/name/nm0655585/

| Gregory a răspuns:

Nu are importanţă culoarea părului...

| Aurelia a răspuns:

Dupa parerea mea, culoarea parului unui baiat(si a unei fete) nu are nicio legatura cu inteligenta sau caracterul acelei persoane.

| cîrne a răspuns:

Blond/brunet, prost/destept, ce conteaza? cu bani sa fie...

| andytza a răspuns:

Da, daca privesti din punctul de vedere al unei blonde.happy