| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre cei care se inspiră din filme atunci când comit fapte ilegale?

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Acei indivizi oricum ar fi dorit sa faca ilegalitate cu sau fara filme, dorinta de a face ceva ori bun ori rau deja zace in om-filmul este doar un catalizator de a face mai repede ceea ce si-au propus.

5 răspunsuri:
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Plagiat = copiat
Exemplu, Cristian Cioaca s-a inspirat din filmul: O crima perfecta.
https://www.youtube.com/watch?v=agFbQz6jEFc&ab_channel=Antena3CNN

Cica viata bate filmul.
Sau facut filme din fapte reale si filme dupa carti.

| blackann a răspuns:

Sunt bolnavi psihic

| MrAM a răspuns:

Aceiasi parere pe care o am atunci cand vad cupluri ce se inspira din telenovele cand e vorba de relatia lor.