| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata care foloseste pozele unei prietene pe un site de socializare?
Pentru ca prietena ei arata mai bine si are mai mult succes la baieti, ea ii foloseste pozele si vrea sa vorbeasca ea din spatele lor considerand-o pe prietena ei fraiera ca nu profita de frumusetea ei si ca e prea modesta.

6 răspunsuri:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Personal as scuipa-o!

| anonim_4396 explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

Se pretinde o buna prietena a fetei ale carei poze le foloseste pe acel site, probabil si pe altele.

| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru anonim_4396):

Din pura curiozitate...care e numele tipei caruia ii sunt furate pozele? Adica tipa aceea cu poze frumoase? E un nume cu Deea in componenta?

| anonim_4396 explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

Nu! Inseamna ca se poarta obiceiul asta daca ai mai auzit de asemenea cazuri.Situatia prezentata de mine este pur personala.

| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, se poarta laughing Prietenei mele ii tot sunt furate pozele...De aceea am intrebat.

| anonim_4396 explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

Aici e vorba de doua prietene(asa isi zic, cel putin) care isi impart pozele ca intre prietene iar una dintre ele le foloseste pe ale celeilalte, fara stirea ei, pe anumite site-uri.Nu e vorba de furt de poze, ci de furt de identitate!