| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre unii?, care se dau mari fani, merg la unele concerte in aer liber si nu stiu decit sa bea sa faca sex si sa vomite!, undeva prin jud. Constanta, oare asa inteleg ei muzica? si imbracaminte-aia sumbra! cu tot felul de imagini sataniste! asta este rockul? cercei in nas in pleoape in buric la buze! doamne! unde esti doamne! sa vezi dracii pe pamint!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bautura si sex? hai ca ma duc sa impachetez(un maieu si o cutie de prezervative)imbracaminte satanica nu am de care vb tu dar iau un tricou cu iepurasi happy

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Haideeeee ca eu sunt din Constanta phbbbbt
Nu ma enervalaughing
Asa inteleg ei rock`u asta e phbbbbt
Bhuaaaaaatongue

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Am fost si eu cateva zile la mare si am avut ''onoarea ''sa intalnesc asemenea specimene, in special seara parca erau drogati...

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cercei in nas/pleoape (nu stiu unde ai putut vedea asa ceva)/buric/buze tin de punk, nu de rock. Prin muzica inteleg distractie... si probabil asta numesc distractie... cel putin momentan... Este un gen de rock... punk... Care a dat de fapt nastere la multe conflicte... Intrucat rockerii sunt mai calmi... punkerii... sunt impulsivi...

| www a răspuns:

Cred ca exagerezi cu "dracii pe pamant" rolling on the floor.

Se distreaza \:d/.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

si la vama veche?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

helooooou! Constantaaaaaaaaa! eu man! uatz ap?