| SarahParker a întrebat:

Ce balsam stiti pentru excesul de sebum a.k.a. parul gras?

4 răspunsuri:
| shainitainii a răspuns:

Head & shoulders citrus fresh - au si un conditioner care se numeste la fel.

| Morenna10 a răspuns:

Incearca Clear sau Head&Shoulders

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am parul gras si am renuntat sa mai cumpar balsam din comert pentru ca oricum nu ajuta la nimic, il degradeaza in timp din cauza formulei foarte proaste cu mult parfum si alte ingrediente care duc doar la uscarea lui si o falsa impresie ca iti face bine.

Cel mai bine cumpara-ti din plafar ulei de cocos, migdale sau jojoba si il aplici pe varfurile umezite. Pui in palma, freci mainile si dupa il aplici pe par si stai cu el vreo 4 ore sau cat poti tu mai mult. Daca ai aplicat mai mult ti samponul vreo 3-5 minute pe par si dupa il clatesti normal.

| MicutttaDeTot a răspuns:

Kalos, e ft bun