anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot sa fac sa uit macar pe jumatate iubirea vietii mele? dumnezeu mi la dat.cand nici nu ma asteptam.acum un an si 2 luni.nu imi trecea prin cap nici un moment ca o sa ajung pana aici cu el. a fost frumos, a fost ca un vis, ca un basm, ca o poveste. m-am atasat enorm de el.il iubesc mai presus ca ochii mei. el e un vagabond in serie, daca pot spune asa.am facut tot ce am putut si nu am putut pentru el.la inceput trebuie sa recunosc ca nu ma simteam atrasa deloc de el, nici nu voiam sa stau cu el.pana a inceput sa isi faca loc in inima mea. e mai mare ca mine cu 4 ani.eu am 17 si el 21.nu cred ca varsta conteaza intr-o relatie.de 2 saptamani nu ma mai suna, mie nu imi rasp la tel.il sun cu nec si vb cu mine.cand il intreb ce are, imi spune probleme personale. da' eu nu pot sa il inteleg ce fel de probleme personale poate sa aiba, de nu pot sa stiu nici macar eu, ca stie foarte bine ca ii sunt alaturi si fac orice orice pentru el.acum 10 min l-am sunat, am vb 1 min si mia inchis si tot nu are de gand sa imi spuna.eu,nu pot sa il uit, orice as face destinul ne scoate pe amandoi in cale.nu pot sa stau cu altcineva, nu pot sa iubesc pe nimeni, nu pot sa ma indragostesc de nici un baiat.am mai fost despartiti, da nu din cauza ca avea el probleme personale, si ne-am impacat. poate de asta nici nu am putut sa ma indragostesc de altcineva, ca mereu imi apare in cale.il iubesc prea mult, imi dau si viata pentru el chiar daca nu merita, zilele si noptile nedormite nu mi le poate inapoia nimeni. ce pot sa spun? iubesc un vagabond care nu ma merita. da in 2 cuvinte IL IUBESC.sa il las in pace o perioada? sau il las de tot? nu pot sa il uit, orice as face, nu pot sa nu il sun sa ii spun ca il iubesc si ca ii sunt alaturi.va rog mult de tot dati-mi un sfat.sunt disperata.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune-i sa te lase in pace si spune-i ca te-ai plictisit de el... in putin tim il vei uita nu-ti fa griji

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea e sa il suni si sa ii dai intalnire sa il intrebi dc se poarta asa, spune-i ca daca va continua asa u poti oriand sa ai alt prieten, fal gelos...si daca il iubesti dai papuci si o sa se intoarka la uwinking