| 1Mihai1 a întrebat:

Ce regretaţi cel mai mult? De ce?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Biuka a răspuns:

Anumite relatii.hee hee Regret enorm. ca m-au schimbat asa de mult. puteam fii altfel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traiesc fara regrete.

| Anonima264 a răspuns:

Regret foarte mult ca sunt in clasa in care sunt, deoarece am numi colegi fitosi!

| mgtow a răspuns:

Nu am motiv sa am un regret imens dar viata merge inainte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regret ca n-am regrete.

| W3R4 a răspuns:

Regret ca nu mai am nici un prieten la bloc :-(
toti s-au mutat, pentru ca blocul in care locuiesc, este numai de garsoniere, si nu prea le convine...
nu mai am pe nimeni, acum sunt blestemata sa stau pe nenorocitul asta de calculator!

| nicvamp a răspuns:

Ca sunt fortat sa ma supun unei societati idioate, ipocrite, fitoase, tampite, proaste si plina de oameni care se cred ce nu sunt. Desigur, exista si exceptii, oameni care sa gandeasca.

| 1Mihai1 explică (pentru nicvamp):

Asta e...