| anonim_4396 a întrebat:

Ce se poate intampla pe 21 decembrie 2012, ca toata lumea vorbeste, voi, sincer ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| Elly213 a răspuns:

Nu se va intampla nimic.
Adica se credea ca nu trecem de anul 1000..si uite.
Doar dumnezeu stie deci stai linistit sa nu va scrie nicaieri cand vine sfarsitul lumii.Trebuie sa fim mereu pregatiti.

| Mădă0611 a răspuns:

Nimic ce sa ne afecteze fizic, cica pe plan spiritual ar fi niste schimbari, de la alinierea planetelor, posibil. thinking

| pisicutzamik a răspuns:

Stai linistit/a de cand eram mica se spunea la tv ca nu o sa trecem de anul 2000 si uita-ne vii, mai aparuse aia cu 11 11 2011 s.a.m.d! Nimeni nu stie cand vine sfarsitul lumii, doar Dumezeu Tatal nici Fiul nici Sfantul Duh, in loc sa ne gandim ce se intampla in decembrie ar trebui sa ne rugam pentru iertarea pacatelorwinking! Asa ca stai linistit/akiss

| UnOmGanditor a răspuns:

Putem sa murim cu totii sau sa traim in continuare. Nimeni nu poate sti ce se va intampla atata timp cat nu e vreo divinitate. Parerea mea personala e ca nu se va intampla nimic, au mai fost cazuri pe la TV de cutremure, eruptii, sfarsitul lumii si totusi inca suntem in viata. Stai linistit :=)