| anonim_4396 a întrebat:

Cand apare la noi in cinema filmul "2012"? Si c parere aveti de 2012? eu sincer cred ca ceva s va intampla...am citi tot c s poate citi despre subiectu asta si la concluzia asta am ajuns...

19 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Filmul 2012 va fi lansat in Romania pe data de 13. 11. 2009. Eu unul abia asteeept.:X
Am vazut trailerul si m-a impresionat.
Cred ca va fi un film reusit si isi va spune cuvantul in Box Office.

lolita
| lolita a răspuns:

Filmul este superb, imi place actorul catre ajucat si in "camera 1408". sincer ma voi duce sa vad filmul doar pentru efectele care le are si actori nu pentru ca sunt de acord cu speriatul populatiei cu sfarsitul lumii. cum am mai zis totul este marketing ca sa-si bvanda filmul si cartile, daca lumea nu ar crede in sfarsitul lumii nimeni nu ar mai cumpara cartea.

| daniDeeDee a răspuns:

Au aparut niste filme 2012
2012 L Avvento Del Male si 2012 Supernova

astept si eu filmul original. sad Sincer...ma cam sperie! sad

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Si eu am vazut trailerul si abia astept sa il vad love struck

Am mai vazut un film lansat in 2008 - 2012 Doomsday si chiar mi s-a parut interesant subiectul si am citit multe lucruri despre asta pe net. dar oricum...numai Dumnezeu stie cand va veni sfarsitulhee hee

| Klara a răspuns:

I cannot wait. Trailerul m-a socat, sincer happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu cred ca e marketing ci pur si simplu iei s'au folosit d ideea asta, iar sfarshitu lumii nu o sa fie o sa moara f multi oameni... da sfashitu lumii inseamna sa dispara toti oamenii si asta nu se va intampla in 2012...numai Dumnezeu stie cand o sa s intample.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mah cum sa iti spun... de film nu stiu insa de faptul din 2012 stiu f multe...si stiu ca nu va fi un sfarsit ci pana in 2012 nu vor supravietuii atatia cat sunt acum pe glob! de ce? pai ba ca se imbolnavesc de nu stiu ce, ba ca mor in accidente, ba ca se sinucid singuri si etc! In 2012 timpul o va lua de la 0! adica acum nu stiu daca multi dintre voi observa un lucru, eu il observ, ziua este din ce in ce mai mica! ee in 2012 timpul va fi din noua cum era mai prin anii 1700 ziua sa fie ziua ca lumea si noaptea, noapte, iar atunci oamenii se vor videca singuri cu ajutorul corpului, va fi o viata extraordinar de frumoasa in schimb acum sa vedem cati oameni vor mai trai pana atunci... daca ai grija de tine nu se intampla nimic! Asa ca nu va mai faceti griji degeaba! ok? va pupacesc si stati linistiti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bun asa. la ce concluzii ai mai ajuns tu papuse?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca ceva se va intampla,''tu papushe''

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Totul este o prostie...doar DUMNEZEEU stie cannd e sfarsitul lumii, Poate fii chiar maine. Sfarsitul lumii trebia sa vina si in 2007

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Abia il astept numai am rabadare crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In cinema la timisoara se va lansa tot in 13 noiembrie? pentru ca pe programul lor inca nu apare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa vad filmul ca sa vad ce '' o sa sa intample'' in 2012 :O

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand nu va fi sfarshitul lumii in 2012...si se zicea ca si in 2000 va fi sfarshitu lumii da n-a fost. Ce speriata era maicamealaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu unu nu prea cred ca vine? sf--lumi nare cum asta eee chiar daca vine sa ne distram macar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e adevarat, am vazut si eu filmul 2012 si concluzia mea este ca nu poti vedea cea ce se intampla in viitor, doar daca sunt false

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La capatul vietii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Filmul mi-a schimbat total parerea despre ciclul de iata al omenirii si faptul ca nu suntem in masura cu nimic pentru a schimba ceva.la 15 ani lumea o vezi intr-un fel dar dupa ce ai vizualizat filmul incepi sa iti faci alte idei despre ceea ce suntem noi si lasi la o parte gandul de a-ti lua un iphone si incepti sa te gandesti la ceea ce e mai important pentru ca asa cum arata si filmul toate materialitatile sa vor duce nu va ramane nimic...trebuie sa ne amintim ca mayasii au fost oameni puternici.eu sincer cred in ceea ce va fi dar nu o vad in mod negativ.nu am senzatiile de frica si teama, ca ceilalti. e ceva diferit. oricum cert e ca 2012 e anul de cotitura in multe moduri spus

| misshoolligan a răspuns:

Filmul pur si simplu e o porcarie...cat despre anul 2012...sunt mason...(cred ca stiti ce inseamna astawinking )...asa ca in 2012 singurii supravietuitori vor fi masonii... din toate tarile...cum ar fi si romania(psd mai exactwinking+multi altii )...documentati-va pe net... o sa ramaneti muti de uimire...totul sta in luminalaughingheil hitler