| eliaclodia a întrebat:

Ce te-a speriat ultima oara?

9 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Filmul The Exorcist.
Daca esti curios/curioasa sa vezi cum e nu iti recomand sa faci prostia sa te uiti singur/a la el cum am facut eulaughing

| eliaclodia explică (pentru MarianWLF):

Nu ma sperie asa ceva.

| KaterinkaBoy a răspuns:

Ultima oara m-am speriat azi cand am crezut ca mi s-a furat telefonul.S-a dovedit doar ca uitasem sa il iau de acasa.laughing

| Mădă0611 a răspuns:

Am crezut ca mi-am fracturat/rupt ceva "maţe" pe la genunchi, ma dureau foarte tare dupa ce am alergat. Mi-e scarba de spitale straight face

Răspuns utilizator avertizat
| mady04 a răspuns:

Credeam ca iubitul meu era suparat pe minelaughing

| eliaclodia explică (pentru mady04):

Si? Ti-a trecut?

| mady04 a răspuns (pentru eliaclodia):

Asta a fost acum ceva timp...deci da. As vrea eu ca acum sa am pe cineva care sa fie suparat pe mine...happy

| eliaclodia explică (pentru mady04):

Vine si asta. Intotdeauna e asa. Poate alegi mai bine.