| smek3r a întrebat:

Când v-ați speriat ultima oară?

6 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Acum 2 zile parca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aseară.

| Drake21 a răspuns:

Intr o noapte m-am vazut de 2 ori in oglinda si am dat cu pumnul 7 ani de ghinion

Răspuns utilizator avertizat
| ILoveBlackCats a răspuns:

Cand am vazut ce intrebari mai pun unii la sectia de "Dragoste si Sex".

| pufulescu0o a răspuns:

Acum cam o ora, pe la 11 seara, colocatara mea a inceput sa tipe ca din gura de sarpe in bucatarie. Sarise o siguranta in panoul electric si a ramas in intuneric total. Nu stiam pana azi ca are o problema de vedere si nu vede nimic nimic in intuneric parțial. laughing)