| anonim_4396 a întrebat:

Ce vi se pare mai rau. Un barbat care vrea o femeie doar pentru sex sau o femeie care vrea un barbat doar pentru banii lui?

49 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru OoBunnyoO):

"Chiar trebuie sa fac analiza lingvistica si discursiva cu tine? "

NU! Fiindca nu e cazul! Duuuh...
Ma mir cum te suporta prietenul ala al tau!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu in realitate. Pe site da.

| OoBunnyoO a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este cazul? Mai priveste o data la raspunsurile tale. laughing

Cat despre prietenul meu, de regula nu ajung la astfel de discutii cu oameni inteligenti. Plus de asta, el stie sa se exprime cum trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru OoBunnyoO):

Atunci simte-te bine fiind un robotel sintactic defectuos impreuna cu prietenul tau! happy
Ca de-aia si fac misto de tine, mama lor de postari.
Fiindca scrii ca pentru prosti si NUMAI ASA intelegi chiar si tu insati un text, mura-n gura, desi pretinzi ca asta e dovada de inteligenta. Ilar!

Fiindca nu esti in stare sa si gandesti. Trebuie doar sa procesezi ceea ce vezi scris cu lux de amanunte, altfel nu se poate. Se poate, dar pentru aia care mai si gandesc asupra esentialului, nu doar citesc si raspund ca sa se afle in treaba.

| OoBunnyoO a răspuns (pentru anonim_4396):

Pana acum nu am avut probleme sa inteleg alte texte. Plus de asta macar eu le inteleg pe alea scrise mura in gura. Tu nici pe alea nu le intelegi, nici pe celelalte. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa fie asa doar pentru ca prima si ultima propozitie din comentariul lasat aici de ea sunt similare gandirii mele? Daca tot ma stii, unde ai vazut tu ca incurajez alte orientari sexuale? Zi-mi care e clona ta, misteriosule.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tie ce ti se pare mai rau, sa stai cu cineva ca sa-ti satisfaci o nevoie fiziologica sau sa stai cu cineva ca sa-ti satisfaci orgoliul si poftele?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru OoBunnyoO):

Nu zau?
Aoleu...esti ca o camila adevarata! Nu obosesti deloc. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vai, nu l-ai recunoscut pe cel mai mare admirator al tau, care are ca sex trenulet?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa te cred, sa nu te cred...
Nu esti tu.

| Cσcσ a răspuns:

Cea de-a doua varianta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt admirator? Ok. Doar tu esti admiratoarea mea pierduta printre versurile Pink - True love

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Iti pare rau ca te-ai declarat admiratorul meulaughing Schimbi ideile ca pe chiloti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ClosedEyes
Da, macar imi schimb des chilotii. Tu iti schimbi doar ideile.
Mersi din nou pentru ignore. Uite cine da dovada de frustrare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca nu iti dau drept la replica nu inseamna ca sunt frustrata, frustratulelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si de ce sunt frustrat? Doar pentru ca nu gândesc ca tine (nu sunt de acord)?
Tu insa ma insulti si imi iei dreptul la replica.
Defineste frustrarea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Esti frustrat ca asa vreau eu. Nu ti-am cerut sa fii de acord cu mine(e imposibila treaba asta daca tu imi anulezi orice cuvant) ci doar sa-ti folosesti creierul. Insultele mele sunt nesemnificative, evitale daca nu te simti. Nu fac asta fara motiv si n-ai ce sa-mi ceri daca obisnuiesti sa procedezi la fel.
Ignora-ma tu daca vrei sa nu te mai ignor eu. Continua sa faci pomenirea mea pe site de pe conturile blocate ca sa nu-ti mai am nicio treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ClosedEyes, pai vad ca mi-ai dat tu iar. Eh, ne intalnim noi iar de pe alt cont. kiss
Sau ti se va face dor uneori si ma mai scoti temporar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prima.
Nu merita sa umilesti o femeie, sa te folosesti de corpul ei
In cea de a doua...Ambii se folosesc unii de altii.