| anonim_4396 a întrebat:

Cel mai frumos obiect cerut (eventual primit) de la Moș Crăciun, Nicolae?
Cand erati mici happy.

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Mie îmi plăceau enorm de mult iepuraşii din pluş.../Dar părinţii mei au fost săraci/Şi nu puteau mereu să cumpere cadouri de Sărbători/Au fost ani în care nu mai venea Moşul/Că era sărac/Dar toate au trecut/Acum vin probleme de zeci de mii de ori mai grave.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toate cadourile primite la acea vreme au fost mirifice pentru copilul din mine!
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Nu mai tin minte...
poate jocul capitaly(un fel de monopoly)

| Mihaitzza_Razvanel_1994 a răspuns (pentru pwp):

Sall mai ai regulamentull de la Capitaly dac amil imprumuti si mie mss frumoos big grin

| User a răspuns:

Cele 6 norocoasedrooling Din pacate a ramas la stadiul de cerut...

| mika a răspuns:

De la mos craciun : aveam in jur de 7 anisori si am primit un glob de cristal argintiu cu ablastru, ningea peste o casuta si avea si muzicuta, mi s-a parut fenomenal de frumos si in ziua de azi il am( de-si acum nu mi se pare asa grozav"happy )

| AlexBitza a răspuns:

Momentele alaturi de familie

| RwoarrxKandii a răspuns:

Pe la varsta de 3-7 ani ceream numai papusi lui Mos Cracila laughing.
Si pe la 5 ani am primit o papusa de colectie "Barbie Celebration 2002" :X
O am si acum puppy dog eyes laughing.