| anonim_4396 a întrebat:

Eu am primit de doua ori o scrisoare de la mos craciun si nicolae parintii mei mi-au facut-o?

Răspuns Câştigător
| cflori a răspuns:

Cu totii aflam la o varsta mai mica sau mai mare ca Mosu' nu exista.
Nu trebuie sa fi suparata din cauza asta, din contra poti continua jocul asta cu parintii tai, pana la o anumita varsta e fun.Si eu obisnuiam sa fac asta pana acum cativa ani, mama mea ma punea sa scriu scrisoare mosului asigurandu-ma ca asa el va afla ce imi doresc de sarbatori! Eu stiam bineinteles, era doar un joculet de-al nostru.

11 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Chiar Ai primit-o de la Mos Craciun.

| ThePoet a răspuns:

Mos Craciun pedofil nebun!

| acinorev a răspuns:

In cea mai mare parte, da. Sau nu. laughing) Adica, daca scrisul lui,, Mos Craciun" si al lui,, Mos Nicolae" seamana cu scrisul parintilor tai, atunci da. Din pacte... crying Dar intreaba-i si spune-le sa iti zica sincer daca au facut-o ei sau nu, intelegi? happy Sper ca te-am ajutat! Dar eu cred ca parintii tai ti-au facut scrisorile. happy

| Valentyn22 a răspuns:

Tu cam ce crezi?

| ĦαvɘƑȕη a răspuns:

Da...di pacate crying

| rockmeout a răspuns:

Binenteles.Nici Mos Craciun, nici Mos Nicolae nu exista.sad

| AlexMrs a răspuns:

Daca dai funda, Mos Craciun exista! Scrisoarea de la el vine.

| betsy a răspuns (pentru AlexMrs):

Eu cred ca tu esti in cautarea unui Mos Craciun in mijlocul verii. Poate iti va aduce el o funda, dar mai asteapta. Pana in decembrie.

| XxelysxX a răspuns:

Da..sau o cunostinta.

| FofoBaa a răspuns:

Cu siguranta da.Mos Craciun sau Nicolae nu exista sunt personaje din lumea copiilor, stiu ca mos craciun exista la polu nord dar nu aduce cadourii sau chestii face cadourii doar acolo la polu nord presupu.Deci categorig parintii tai tiau facut-o casa crezi ca exista mos craciun si nicolae, dovada ca nu exista :daca existau macar o data ii vedeai.Si cand spun parintii ca asa nu se arata ei ca asa e traditia ei spun asta casa crezii in ei. Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin, Funda?

| Whaat a răspuns:

Din pacate da...