| realitatea.net a întrebat:

Cine a fost preferatul tau la finala "Romanii au talent"? Scrie raspunsul aici: http://www.realitatea.net/......tarii.html si poti castiga un iPad pe zi!

Răspuns Câştigător
| ralucutsa_9367 a răspuns:

Tutu adrian:X:X

776 răspunsuri:
| DanyBv a răspuns:

Adrian Tutu

| Monique29 a răspuns:

Adrian Tutu

| edyman a răspuns:

Luca Valentin

| barcelonamessi a răspuns:

Narcis iustin ianau, stefan florescu si valentin dinu

| Rallu_2412 a răspuns:

Tutu Adrian. Al tau?

| cristina_2872 a răspuns:

Narcis iustin ianau dar si adrian dinu (in egala masura)

| dyna_9556 a răspuns:

1 - Narcis, 2 - Tutu

| DeeaD a răspuns:

Narcis Iustin Ianău.

| elizabeth a răspuns:

Adrian Tutu

| xMileyOffGiirlx a răspuns:

Rebeca Neacsu

| МŶĶÁŶ a răspuns:

Adi tutu

| dya333 a răspuns:

Eu de cand l-am vazut la preselectie pe ADRIAN am tinut cu el, este un baiat exceptional si am avut incredere in el pana la sfarsit.Eram sigura ca o sa castige a pus cel mai mult suflet in acest concurs dupa parerea mea.Dar na fiecare cu preferintele lui nu toti suntem la feltongue

| ٩ a răspuns:

Cosmin Agache

| Madalin15 a răspuns:

Tutu Adrian

| 4d3l1n a răspuns:

Mie mi-au placut de Ballance au fost tari dar preferatul meu a fost mai mult Adrian Tutu.

| fulgerul46 a răspuns:

Tutu adrian

| βσσblėėŝ a răspuns:

Preferatii mei au fost Adrian Tutu si Valentin Dinu!big grin

| maniac a răspuns:

Valentin Dinu zis si "baiatul de la spalatorie" dupa parerea mea merita in primul rand ca era foarte talentat cu acea voce si 2 nici nu avea casa si statea laolalta cu socrii. Mare pacat ca nu a castigatsad

| AndraAlexaLove a răspuns:

Narcis Ianau:X:X:X
Canta prea tare!

| Andreea_4348 a răspuns:

Dinu Valentin

| pinkpinqdanaa a răspuns:

Adrian Tutu.El are viitorul in fata.Domul sa il binecuvinteze

| lorenzito a răspuns:

Adrian Tutu

| IoanaCarmen25 a răspuns:

Fetita cu voce de aur careia Mihai Petre i-a spus ca o iubeste.

| Choppy a răspuns:

Adrian Tutu tongue

| LadyBoo_9921 a răspuns:

Valentin dinu :X:X:X:X si narcis :X:X:X.mda.si adrian tzutzulaughing

| ItalianuL a răspuns:

Tutu Adrian, forever big grin

| MyTzZy a răspuns:

Adrian Tutu :X

| Aniiia a răspuns:

Cele 2 fete, Cristina si prietena sa!

| Windswept a răspuns:

Balance.Meritau MACAR 3.

| Clauditza_6664 a răspuns:

Adrian tutu! M-ia placut de el de la inceput si uite ca a castigat! Bravo lui!