| realitatea.net a întrebat:

Cine a fost preferatul tau la finala "Romanii au talent"? Scrie raspunsul aici: http://www.realitatea.net/......tarii.html si poti castiga un iPad pe zi!

Răspuns Câştigător
| ralucutsa_9367 a răspuns:

Tutu adrian:X:X

776 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Adrian Tutu:X.

| 愛日本 a răspuns:

Tutu!

| Tourniquet a răspuns:

Adrian Tutu.
Trecutul sau m-a impresionat. La fel si talentul. happy

HepHap
| HepHap a răspuns:

@Maia

Nu e rasism, ci doar o mare greutate in a aprecia gusturilor celorlalti.

@Andreea

Ciocu mic si jocul de glezne e un sfat bun pentru tine. De unde naiba ai venit cu statisticile alea?

| Ea12345 a răspuns:

Trupa DFC.Au fost cei mai buni.pacat ca nu au fost apreciati indeajuns.

| AnaEindragostita a răspuns:

Tutu adrian:X:X:X:X:X:XTutu adrian

| AnaEindragostita a răspuns:

Tutu adrian dintre finalisti dar din finala mi-a placut de DFC si de cosmin agache ( mai pusai un raspuns )

| Bya132 a răspuns:

De Adrian Țuțu, mai mult de milă deși nu trebuia asta, speram să câștige un om care chiar avea nevoie de acei bani (120.000 euro), merita.
Printre preferații mei se numără:
>Valentin Dinu
>Narcis Iustin Ianău
>Cosmin Agache
>Luca Valentin
>DFC (deși nu au fost în finală)
>Ballance
>Ștefan Florescu

În general, mulți au fost extraordinari.

| Alex a răspuns:

Adrian Tutu.

| BUBULINA a răspuns:

Eu l-am votat pe Tutu
consider ca are de 2 ori talenthappy
si la compus si la cantat

| mdany a răspuns:

Narcis Iustinian.

| Biby a răspuns:

Buna.
Narcis,Rebecca si Valentin Dinu.love struck

| winchesters a răspuns:

Dance fiction crew. DFC

| Psihiatra a răspuns:

Mi-au placut mai multi:
Luca Valentin- a fost,ca de obicei, pluin de surprize
Cosmin Agache- ideea cu DFC a fost stralucita, iar sunetele erau ireale
si nu in ultimul rand Narcis-piesa Phantom of opera mi-a ajuns pana la suflet in modul in care a cantat`o.

| Psihiatra a răspuns:

Am uitat sa-l mentionez pe Bartos cu piesa: You sexy Pavel Bartos
chiar ca este omul cu minutul de aur:Ia de aici; uite`aici laughing

| AndutzaAndu a răspuns:

Narcis Iustin Ianău. big grin

| Gabica a răspuns:

Tutu Adrian.Pe langa faptul ca are o voce minunata, el isi compunea melodiile care sunt superbe! Eram sigura ce al va castiga desi stiam ca multi l-ar vota pentru. cazul lui, dar eu consider ca el merita sa castige!

| NoMusicNoLife a răspuns:

Care naiba da stupid la toate raspunsurile? Vad ca nu e vorba de preferinte pentru ca la orice parere despre concurentul favorit sunt minim 10 stupizi, desi se vede un nr mai mare la cei care au scris Adrian Tutu.
Oameni buni, aveti o problema cu raspunsurile la intrebarea asta sau ce se intampla de toata lumea are stupizi? Sincer nu o sa ma mire daca o sa am si eu la rasp asta, desi nu mi-am scris parerea, pentru ca oricum gusturile nu se discuta.

Asa ca nu stiu ce aveti cu rasp astea, da mie mi se pare o totala aiureala sa dai stupizi la fiecare raspuns.

Voi chiar nu aveti altceva de facut? raised eyebrows

A, si un sfat pentru toata lumea: GUSTURILE NU SE DISCUTA!

| metehne a răspuns:

Valentin Dinu.love struck Fata de ceilalti concurenti nu a avut greseli. Unii au avut o prestatie mai proasta decat in semifinala.
Binee nu zic ca Adrian Tutu nu a cantat bine.Dar preferatul meu ramane V. Dinu

| Isabelamaria21 a răspuns:

Adrian Tutu

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Narcis Iustin Ianau

| βσσblėėŝ a răspuns:

Preferatii mei au fost Adrian Tutu si Valentin Dinu!big grin

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Narcis iustin ianau

| crissmay a răspuns:

Mie mi-a placut cel mai mult de Wanda si Bernadette(erau in semifinala) au ales numai cantareti si a fost cel mai unic talent care l-am vazut in emisiune.

| AiDuTzA a răspuns:

Narcis Iustin Ianau si Adrian Tutu:X

Răspuns utilizator avertizat
| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Narcis Iustin Ianău.

| T30D0RA a răspuns:

Valentin Dinu happy

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Tutu Adrian!