| realitatea.net a întrebat:

Cine a fost preferatul tau la finala "Romanii au talent"? Scrie raspunsul aici: http://www.realitatea.net/......tarii.html si poti castiga un iPad pe zi!

Răspuns Câştigător
| ralucutsa_9367 a răspuns:

Tutu adrian:X:X

776 răspunsuri:
| lunarwolf a răspuns:

Stati asa ca nu inteleg ceva!
Intrebarea ta ne cere practic opinia,nu? De ce sunt atat de multi stupizi? Nu avem voie sa avem proprii preferati? Sau ce? Chiar n-am inteles. Probabil ca din cauza faptului ca mi-am exprimat opinia o sa primesc stupizi.

Sincer,nu le am cu tenorii,cantaretii de opera, sau chestii de genul, insa imi place super mult vocea lui Narcis. happy

| DevilLife a răspuns:

Tutu Adrian!

| ÐaÍÍÍa a răspuns:

Narcis Iustin Ianau

| anonymus a răspuns:

Asta nu inteleg,cu ce va ajuta intrebarea asta,acum ce mai castigati,moguli comunisti ce sunteti,mereu sa castigati ceva dupa munca altuia,romanii au talent a fost munca protv-ului, nu va mai bagati, si nu-l mai criticati si voi pe basescu.

| Linda100 a răspuns:

Dinu Valentin.

| Lexus28 a răspuns:

Dinu Valentin!

| Hadley a răspuns:

Tutu Adrian...si nu spun asta deoarece a castigat, ci ptc el a cantat foarte bine si a avut un mesaj bun la fiecare melodie

| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Preferatul meu a fost narcis iustin ianau deoarece avea o voce nemaipomenita si rar se intalnesc baieti cu asa voce si cu asemenea pasiune.el a trecut peste toate jicnirile care iau fost facute din cauza vocii sale "de fata". desi are doar 16 ani a cantat ca un profesionist reusind sa impresioneze juriul, dar din pacate nu a castigat.acest copil a muncit foarte mult si chiar daca nu a castigat nu s-a dat batut.e un exemplu de urmat pentru noi toti!

| doareu914 a răspuns:

Tutu si Ianau

| Eღilia62 a răspuns:

Narcis Iustin Ianau.

| Deeu_1723 a răspuns:

Narcis Iustin Ianău.

| 4d3l1n a răspuns:

Mie mi-au placut de Ballance au fost tari dar preferatul meu a fost mai mult Adrian Tutu.

| Iama a răspuns:

Ballance si adrian tutubig grin

| dulcykaLy a răspuns:

Adrian tutu

| Elial a răspuns:

Mie mi-a placut fetita aceea. Eu sunt impotriva lui Adrian Tutu pentru ca emisiunea se numeste "Romanii au talent" si nu " Romanii au mila". Mie mi se pare ca el nu avea un talent neaparat, pana si eu pot compune muzica hip-hop si sa o cant...

| raluca250 a răspuns:

Dinu valentin

| kidsXXL a răspuns:

Preferatul meu a fost Iustin Narcis Ianau!

| geosweet a răspuns:

Adrian tutu big grin :X

| ßhåååå a răspuns:

Tutu adrian:X

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Preferatul meu a fost adrian tutu si Narcis iustin ianau

| BOOBZen a răspuns:

Narcis Iustin Ianau,nu sunt obligata sa-mi placa de Adrian Tutut,ca oricum a fost votat din mila,si la Romanii au talent trebuia sa castige cel mai talentat nu cel cu povestea impresionanta,altfel trebuia sa se duca la dansez pentru tine ca aia emisiune de mila,deci nu sunt condamnta sa-mi placa Adrian Tutu,mie mi-a placut Iustin fiindca asta-i parerea mea,plus ca mie nu-mi place hip hop,dar in fine sunt fericita pentru Adrian,macar are o viata mai usoara si e mai fericit,dar eu cred ca ar fi trebuit sa castige cel mai talentat nu cel cu povestea mai rea,ma rog sunt unii care l-au votat ca poate le=a placut de el cel mai mult si le place hip hop, ideea e ca eu nu sunt o fana a hip hop, si mie mi-a placut Iustin ca am adorat mai mult vocea lui

| BOOBZen a răspuns:

Da am mai spus mai devreme de cine mi-a placut,Iustin si ca Adrian a fost votat din mila,ca e Romanii au talent nu Dansez pentru tine,ma rog,ma mai uitam pe raspunsuri si zic unii ca cica e fals,alo,Romanii au talent e emisiune ca lumea, e emisiune internationala,daca nu stiati exista emisiuni; Britanii au talent,sau Germanii au talent,sau Americanii au talent,plus ca stiu o fata caare a participat la Romanii au talent, era intr-un grup de copii mai mari care cantau la mandolina, si a zis ca nu era fals

| babyblue a răspuns:

Mda...ce milosi sunt si romanii astiarolling eyes.
Raspunsul meu e Narcis Iustin Ianau. E evident ca a fost cel mai talentat, lucru confirmat de mai multi oameni. Chiar s-a dezbatutu pe tema asta la Otv. Nu zic ca Adrian Tutu nu are talent. E un baiat incredibil si recunosc ca m-a induiosat povestea lui, dar Narcis e mai talentat. Pana la urma e ''Romanii au talent'', nu ''Dansez pentru tine''.
In fine, ii felicit pe amandoi, dar si pe ceilalti participanti pentru efortul depus. Oricum, toti au viitorul asigurat.

| mistikk a răspuns:

ADrian TUtu...a fost si este si va fi mereu preferatul meuwinking

| Kanpeki a răspuns:

Narcis Iustin Ianau

| Kanpeki a răspuns:

Narcis Iustin Ianau

| hope2destiny a răspuns:

De ce dati vot "stupid" la toate raspunsurile care il contin pe adrian tutu?straight face bai copii, zau asa, voi va ganditi inainte sa votati? raised eyebrows de`al naibii pun si eu adrian tutu:X bravo lui ca a castigat. si da, este sarac si chiar avea nevoie de bani. sa mai spuna cineva ca romanii sunt prosti straight face

| BonneLess a răspuns:

Adrian Tutu cu vocea lui kisskiss

| DudaYeah a răspuns:

Cosmin agache

| pίTίк a răspuns:

Tutu adrian pentru ca are cele mai multe talente.compune,canta si transmite mesaj publicului...e cel mai tarelove struck