| realitatea.net a întrebat:

Cine a fost preferatul tau la finala "Romanii au talent"? Scrie raspunsul aici: http://www.realitatea.net/......tarii.html si poti castiga un iPad pe zi!

Răspuns Câştigător
| ralucutsa_9367 a răspuns:

Tutu adrian:X:X

776 răspunsuri:
| Dreamy a răspuns:

1. Dinu Valentin- i-a dat lectii lui Michael Jackson
2.Cosmin Agache- e uimitor
3. Smiley si Pavel Bartos...you sexy Pavel Bartoswinking

| IulyaN_2743 a răspuns:

Adrian tutu:X:X:X

| Ambiguitate a răspuns:

Tutu adrian

| CherryKiss a răspuns:

Cosmin Agache si DFC;-) Au fost combinatia perfecta.

| andra15 a răspuns:

Tutu adrian

| andra15 a răspuns:

Preferatul meu a fost adrian tutu

| ReiVaN a răspuns:

Clar narcis. tutu ala e tamaie.

| DanyBv a răspuns:

Adrian Tutu

| 2gingers0souls a răspuns:

Ballance au rulat... suprem. Punct.

| andrei733 a răspuns:

Tutu adrian

| Adrick a răspuns:

Narcis iustin ianau

| LaMLaMlaMa a răspuns:

Cosmin Aghace pentru ca:

1)Narcis Iustin Ianau are viitorul asigurat
2)Oamenii l-au votat pe Adrian Tuturel pentru. dramatismul lui desi, nu prea a fost corect

| xqDemiiLovato a răspuns:

TuTu Adrian

| Putzifer a răspuns:

Cosmin agache WTF ala a fost talent ADEVARAT

| Mirco a răspuns:

Valentin Dinu

| maya_4030 a răspuns:

Narcis!

| yuyubarbie19 a răspuns:

Adrian Tutu

| Nicoleta99 a răspuns:

Cosmin Agache

| KaRy a răspuns:

Cosmin Agache - bit box

| annammaryya a răspuns:

MI-a placut cel mai mult trupa Ballance.Adrian Tutu sa se duca la dansez pentru tine ca acolo se voteaza cazu.

| Username01 a răspuns:

Cosmin Agachesmug. si Adrian Tutu dar totusi nu merita sa castigestraight face

| dany5555 a răspuns:

Cosmin Agache :X

| RaZ4Ing a răspuns:

Cosmin Agache!

| iiGabytsa a răspuns:

Narcis Iustin Ianau; Rebeca Neacsu; Cel care s-a jucat cu mingiile.

| florocirc a răspuns:

Cu siguranta Narcis Iustin Ianau, pentru ca niciodata nu am mai auzit un astfel de talent, iar Adrian Tutu a impresionat publicul doar prin povestea lui si prin aspectul fizic.

| Lollipop_5403 a răspuns:

Mie mi s-a parut cea mai talentata Rebeca Neacsu. Iubesc vocea ei si o apreciez foarte mult. :-)
P.S. nu mai jigniti ceilalti utilizatori care au raspuns! Va e ciuuda ca nu l-au ales pe cel cu care tineti si raportati ca raspuns stupid! >sigh
Oricum, fiecare cu parerea lui \ ei!
Fiecare tine cu cine crede ca e mai talentat!

| Lollipop_5403 a răspuns:

Incontinuu aud doar ca Adrian Tutu e cel mai talentat! O.K. pentru versuri, sunt cool dar nici vocea nu e o.ca. Sa zicem ca mie mi-ar muri parintii si cei mai buni prieteni...Doamne fereste! Asta inseamna ca sunt cea mai talentata? Voturile sunt pentru talent nu ca sa-i plangi de mila omului! Dar nu juratii sunt devina ca a castigat cine nu trebuia! Cred ca stiiti cine, nu?
Trebuiau votati cei mai talentati! Ca Rebeca Neacsu si Narcis Iustin... sau Valentin Dinu! Nu oricine isi poate forma asa vocea oameni buni!

Pa!

| Fiction a răspuns:

Narcis si tutu adrianbatting eyelashes

| Deni0919 a răspuns:

Cosmin Agache pentru ca el a facut asta doar din placere si i-a placut beatboxul si fara nici un profesor...Si e chiar bun