| realitatea.net a întrebat:

Cine a fost preferatul tau la finala "Romanii au talent"? Scrie raspunsul aici: http://www.realitatea.net/......tarii.html si poti castiga un iPad pe zi!

Răspuns Câştigător
| ralucutsa_9367 a răspuns:

Tutu adrian:X:X

776 răspunsuri:
| AleandraIleana98 a răspuns:

Adrian tutu

| LonelyGirl01 a răspuns:

Cu siguranta Stefan Florescu!

| OnutsaXD a răspuns:

Narcis Iustin Ianău deoarece are un talent extraordinar, foarte rar, pe cand Adrian Ţuţu are talent doar in a transmite ceva prin versuri dar altceva nu, parerea mea.

| NighTMaRe_2943 a răspuns:

A meu a fost Tutu Adrian si Valentin Luca! Imi dai vot?batting eyelashes

| xJelenaTrueLove a răspuns:

Adrian tutu este mult prea talentat ca sa nu fi castigat

| Razvy197 a răspuns:

Valentin Dinu

| Anonymus3000 a răspuns:

Cosmin Agache si Valentin Dinu

| MadRaven a răspuns:

Adrian tutu a fost preferatul meu

| Raiden a răspuns:

Adrian Tutu

| МŶĶÁŶ a răspuns:

Adi tutu

| Destyny a răspuns:

Adrian tutu

| Aisha a răspuns:

Narcis iustin ianau

| SeniiiOritta a răspuns:

Preferatul meu a fost Adrian Tutu si Cosmin :p Speram sa castige unul din ei, toti au fost talentati care au ajuns in finala.Mie, sa spun sincer nu mi-a placut de Narcis Iustin Ianau.

| condreavaly a răspuns:

Adrian tutu. el mi se pare ca este un rapper foarte bun si nu numa ca a facut rap a facut si mult patritism si multa multa iubire fata de parinti si de noi toti cei care il ascultam. Cu el putem fi mandr ca suntem romani. poate ca chiar si uni dintre noi vom aju nge ca el. cel putin un tovaras de al meu. skim poate ati auzit de el sau de bibanu acum 3 ani era un om de gasca linistit dar acum e foarte rautacios ca ceilalti. nu le face bine la astialaughinglaughing in fine ADRIAN TUTU cel mai tare

| Reny a răspuns:

Narcis Iustin Ianau

| LaySsa27 a răspuns:

Luca Valentin

| MariaFrumoasa1 a răspuns:

Si narciti iustin ialau si adrian tutu

| bony a răspuns:

Pai Adrian tutu a fost de la inceput preferatul meu si dupa cum ai observat el a si castigat!

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Mi-a placut si Adrian TuTu dar in special Cosmin (baiatu' cu bit-box, s-au cum i-o zice la chestia astalaughing ).

| Bernoullie a răspuns:

Tutu Adrian, desigur

| Bernoullie a răspuns:

Tutu Adrian, desigur

| OneMoreChance a răspuns:

Adrian tutu

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Cosmin,Rebeca si Narcis.Asa si eu daca ma duc acolo pot sa recit niste cuvinte cum face Adrian Tutu si sa castig, mare filozofie

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Cosmin Agache si valentin dinu

| dya333 a răspuns:

Eu de cand l-am vazut la preselectie pe ADRIAN am tinut cu el, este un baiat exceptional si am avut incredere in el pana la sfarsit.Eram sigura ca o sa castige a pus cel mai mult suflet in acest concurs dupa parerea mea.Dar na fiecare cu preferintele lui nu toti suntem la feltongue

| sceptic a răspuns:

Ce rasisti sunteti happy. De ce dati stupid/nefolositor raspunsurilor cu "Adrian Tutu". Intrebarea era legata de ce ne place fiecaruia, nu de ce va place voua.

| bobby_7474 a răspuns:

Cel care a luat loc.III, nu stiu cum il cheama

| Sara_6623 a răspuns:

Tutu Adrian dar si Narcis si Cosmin Agache

| Sara_6623 a răspuns:

Narcis

| Adriana_8922 a răspuns:

Valentin Dinu:X:X are o voce superba