| GulDan a întrebat:

Credeti ca prin Romania sunt chinezoaice sau asiatice?

26 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu doar cred, ştiu.

| Ea12345 a răspuns:

Da, normal.

| mona a răspuns:

Sunt o gramada

| AutumnDay a răspuns:

Buna!
Da, chiar saptamana trecuta am vazut o femeie si un copil, in Bucuresti. Si nu e singura, fii sigur/a.
Pa, pa!

| DNSK a răspuns:

laughing cu geografia stam mai prost! gasesti si asiatice si chinezoaice! laughing like pentru asta! esti cel mai tare!

| Matt24 a răspuns:

Da,chiar multi.Se fac cursuri de limba chineza/japoneza/koreana in diferite orase predate chiar de oameni nascuti acolo.Vin si in excursii, la studii sau ca schimb de experienta.

| grab a răspuns:

Daca vrei sa le vezi cum se cearta in ele ca niste basoldine pline de orez si curry imputit du-te pe la dragonul rosu sau europa sau orice congregatie d-asta comerciala de periferie.
Daca vrei sa stii si tu cum e sa te maseze o thailandeza, nu te mai da dupa deget si cauta localurile de gen.
Sfat: niciodata nu te duce singur acolo si ia-ti si o copie dupa buletin la tine, se intampla sa mai fie razii.

Chinezoiacele se *** isteric, thailandezele nu!
Succes!

| greyhound a răspuns:

Daca te duci in Dragonul Rosu, ai vazut 90% din chinezoii din Romania. Si sunt si multi ai naibii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că sunt, dar le găseşti mai rar. Oricum eu îţi urez succes, poate îţi găseşti jumătatea. Dacă nu, fugi în China.Acolo ai de unde alege laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma tu stii unde au femeile parul cret?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, in Africa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Da,chiar sunt chinezi la noi in tara, dar si alte nationalitati, mai ales prin Bucuresti si alte orase mari.
Te pup!

| Zoey112 a răspuns:

Da, eu am vazut foarte multe happy

| SebylVane1890 a răspuns:

Dar tu pana acum nu ai vazut nici una? Nu te cred...big grin

| marktheshark a răspuns:

Evident ca sunt

| Annyya a răspuns:

Da, sunt.winking

| Bubbles12345 a răspuns:

WOW acum afli?

| Victoria275 a răspuns:

In Romania sunt detoatebig grin. Tot ce iti pofteste inima.

| ancaemilia a răspuns:

Da sunt in special chinezoaice funda?

| Soniix a răspuns:

Da! La mine la scoala sunt 2 chinezi ( un baiat si o fata ) si sunt prietena cu ei.

| weezyweezy69 a răspuns:

Da. in Bucuresti si cluj gasesti cate vrei si afro-americancewinking succes, funda?

| CasandraEly a răspuns:

Cred că sunt și...și laughing rolling on the floor

| fascu a răspuns:

Cred ca sunt mai multe Chinezoaice! laughing