| BBiiiaa a întrebat:

Cum credeti ca face Cristian Gog chestiile astea care ne uimesc pe toti?

Răspuns Câştigător
| xQueenOfDisaster a răspuns:

Daca tipul a declarat ca e mentalist... Eu nu cred ca s`au vorbit dinainte sau ca e trucat. Nu. Mentalism reprezinta puterea mintii asupra altor minti sau obiecte. Deci tipul daca se concentreaza poate sa ii faca pe altii sa spuna ce vrea el. Si faza cu aparatul? Posibil sa fi transmis niste unde magnetice cu mintea sa-l fi dereglat. thinking Anyway. Asta e parerea mea.

13 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Simplu!

evenso
| evenso a răspuns:

Cine stie? este secret profesional, ca doar asa poate face spectacol si bani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te uimesc pe tine poate, mie mi s-a parut numarul de aseara doar niste trucuri. Habar nu ai ce a pus el la cale cu medicul sau cu juriul.

| alecsalecs a răspuns:

Vrajeala de doi bani! Nu merita sa castige marele premiu! Sunt de acord ca e exceptional de face dar nu merita sa primeasca marele premiu!

| Mn0 a răspuns:

Cum le face? simplu...a vorbit cu juriu in culise si au planuit tot straight face probabil au impartit si premiul
Daca o sa te uiti atenta la numarul lui o sa ti dai seama dupa reactia lui Andi ca e ceva regizatlaughing
E tot un fel de magician deci nu are cum sa citeasca ganduri desi spune Andi:"De unde sti ce vroiam sa zic?"

| memomemo a răspuns (pentru Mn0):

Sa zicem ca tine...dar in semifinala ...chiar crezi k impartea premiul cu atat de multi oameni? :O tongue

| Mn0 a răspuns (pentru memomemo):

Nu... tablita din aia poti sa cumperi si de pe nethappy
Mai e o varianta sa zicem ca tine ca nu a fost regizat :d
in Semi finala tablita=truc magic bla bla bla
in Finala cand aduce barbatu acela masa, sub masa era lipit si plicu daca nu a fost regizat atunci s a descurcat foarte bine incat nu l a vazut nimeni cand a schimbat plicurile

| Alecu53 a răspuns:

Ma hai sa fim sinceri, im semifinale nu a fost fake pentru ca a aruncat cercurile la nimereala, pentru cei care nu stiu exista oameni din acestia care au magia de a te vraji(nu la propriu). daca vreti sa aflati mai multe uitati-va la deception with keith barry..acesta face cam tot aceleasi chestii numai ca se lasa filmat

| serjju a răspuns:

Prin iluzii optice FUNDA?

| Ina014 a răspuns:

Nustiu,dar m-a lasat cu gura cascatalaughing.Si nu cred ca e ceva intre el si juriu.Pur si simplu nu cred. E un talent inspaimintator!

| BluePage a răspuns:

Nu-s iluzii, clar!
e metalist, studiaza si tu ceva si vei afla... dar nu prea cred ca-s multe site-uri. e ceva mai specialbatting eyelashes

| mituric a răspuns:

Secretul sta in magie. Daca magia dispare la fel dispare si misterul asa ca nu merita sa teintrebi ci decat sa te lasi coplesit de mister.

| Alexandru18 a răspuns:

Este mentalist... Practic se naste cu magia in sangewinking oricum cred ca multe faze ale lui sun faketongue