| papuciirupti a întrebat:

Credeti in destin?
in puterea destinului?

7 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Eu cred in reancarnare.

| papuciirupti explică (pentru lplostonyou):

Lasa-ma cu prostiile rolling on the floor

| untu a răspuns (pentru lplostonyou):

Prostii! Nu exista reincarnare! Imposibil, daca era reincarnare, nu mai exista nici inviere!

| RAY a răspuns:

Nu,nu

| Sociopat a răspuns:

Cred sincer in destin, in divin sau in puterea mintii dar pan-ajung la Dumnezeu ma mananca sfintii.

| Mary012 a răspuns:

Crede-ma chiar nu stiu in ce sa mai cred.

| Dreamer2306 a răspuns:

Poate. Dar nu in destin ca si forta divina. Ci bazat pe principiul "a fi platit cu aceeasi moneda". Ceea ce dai, aceea primesti-Karma (in vid, orice "arunci" se va intoarce la tine sub diferite forme, mai devreme sau mai tarziu)