| Scuturici a întrebat:

Crezi in fantome, demoni, strigoi etc... sau nu? De ce?

6 răspunsuri:
| User a răspuns:

Neeeaa oh go on

| Mao a răspuns:

Cred in ceea ce exista.

| RMihai a răspuns:

Cred in cea ce pot vedea cu ochii mei (exceptie D-zeu) deci nu exista oricum, chestiile astea au fost inventate...

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Ca sa intrebi tu

| thegreatgatsby a răspuns:

Da.
Pentru ca ...pentru ca

| Deea_9487 a răspuns:

Nu prea deoarece Dumnezeu nu lasa sa stea pe pamant creaturi ca fantomele, demonii si strigoii pentru. ca sperie oamenii si sunt rele. dar unii oameni au vazut multe filme cu aceste creaturi si isi imagineaza ca ele exista.deci eu personal cred ca ele nu exista ca Domnul ne protejeaza de ele. sper ca te multumeste raspunsul meu! dar aceasta e doar parerea mea hai sa mai auzim si alte pareri! bine, paaa!wave