| Idkidk a întrebat:

Cu ce desenați de obicei? Cu un creion normal, sau un creion mecanic?

26 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu le am cu desenul, deci nu folosesc nimic!

| Aberdeen a răspuns (pentru Drimmero):

Le ai cu fotbalul, știu. tongue

| Drimmero a răspuns (pentru Aberdeen):

Ramane in ierarhie acest lucru, dar nu doar fotbal stiu, am si alte pasiuni!

| Aberdeen a răspuns (pentru Drimmero):

Știu. happy

| Drimmero a răspuns (pentru Aberdeen):

Ma bucur sa vad acest lucru.

| deeeaqq a răspuns:

Cu sânge. :c

| Aberdeen a răspuns (pentru deeeaqq):

*_*

| deeeaqq a răspuns (pentru Aberdeen):

Presupun că ţi-ai dat seama că eram ironică.

| Aberdeen a răspuns (pentru deeeaqq):

Mă întreb ce ți-am dat de înțeles. laughing

| deeeaqq a răspuns (pentru Aberdeen):

Asta va rămâne un mister, scuze.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Desenam cu un creion si pictam schita cu acoarele.

| ShaOfHatred a răspuns:

De obicei desenez cu pixul. De ce? Pentru ca atunci cand fac o greseala sa arunc desenul. Sau desenez creionul de lemn pentru umbre sau alte chestii.

| Staind a răspuns:

Desenez cu franturi de femur.
Zgarie foaia, dar e ok. Ies niste desene fenomenale.

| Idkidk explică (pentru Staind):

O, ce artă unică! Brâncuși al zilelor noastre? Aștept tokenița! rolling on the floor

| Aberdeen a răspuns:

Simt că nu o să-mi dai răspuns la comentariu, dar oricum. happy
Cu creion simplu schițez, întodeauna. Creionul mecanic are mina tare, și n-ar trebui utilizat decât la desen tehnic, la matematică sau la perspectivă. Eu una n-aș putea să „măzgălesc" cu el, m-ar îngreuna.

| Idkidk explică (pentru Aberdeen):

Eh, făceam un proiect, şi de aia. rolling on the floor Nu prea dădeam răspunsuri. E ok.winking

| MistretulPufos a răspuns:

De obicei creion mecanic, am unul pe care mama mea il are de aproape 40 de ani

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Optez pentru tradiţional!

| IAmTheLegendary a răspuns:

Creion sau stilou, dacă sunt in situații în care nu am creion. laughing

| Idkidk explică (pentru IAmTheLegendary):

rolling on the floor I-auzi.

| IAmTheLegendary a răspuns (pentru Idkidk):

Cum să no?

| Idkidk explică (pentru IAmTheLegendary):

Eu cu creion mecanic. Am unul albastru, unul verde și unul galben și mai iau unul roz.

| milkie a răspuns:

Of, voi tinerii cu creioanele voastre mecanice. Pe vremea mea, eu pictam pereții peșterii cu sângele dușmanilor mei.

| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

Desenez cu un creion, alteori desenez cu pixul, deoarece imi pierd creionul. laughing

| Catwomen123456 a răspuns:

Normal