| apz a întrebat:

Cu ce vă faceți remarcați în societate? Ce vă ajută să ieșiți în evidență? Să fiți diferiți față de ceilalți oameni din jurul vostru?

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

ツ Pentru inceput, sunt buna cu oamenii, nu-i jignesc
ツ Zambesc mai mereu(in ziua de azi mai rar un om sa zambeasca)
ツ Ma comport frumos, nu injur(la fel ca ceilalti)
ツ Ma imbrac diferit, am propriul stil care ma caracterizeaza
ツ Am parerile mele diferite de ale celorlalti
ツ Nu fac ce face si restul ''turmei''
ツ Ma ajuta gandirea pozitiva si optimismul.
ツ Ma ajuta glumele si faptul ca fac oamenii veseli
ツ Sunt eu insami si asta se vede

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac trenurile in timp ce toti ratatii stiu numai de automobile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu încerc sa ies în evidență, încerc să fiu eu, cred că ăsta e unul din lucrurile cu care mă fac remarcat.

Când intrii într-o camera cu 21 de oameni dintre care 20 sunt îmbrăcați în alb iar unul singur în negru cel care o să îți atragă atenția e cel în negru, nu?

| ubox7007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tocmai de acea ar trebui sa stea in Africa laughing), sper ca nu esti prost sa nu iti dai seama de gluma, dar chiar ar trebui sa stea in Africa si sa isi construiasca si ei "o lume moderna".

| AirănMeidăn a răspuns (pentru anonim_4396):

ce e cu exemplul ala cu cei 21 de oameni? ca nu prea are sens
adica daca ceilalti sa zicem au o anumita parere care de asemenea e cat de cat corecta, tu o sa ai o parere care sa fie contrariul ei doar de dragul de a iesi in evidenta?
nu prea are sens exemplul tau

on-topic: pai uneori imi las eticheta sa atarne ca sa se vada ca e de la coco chanel sau dior, o las pe dinafara si uite asa ies eu in evidenta

| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Cu asta am început, nu încerc sa ies în evidență.
Când port negru o fac doar pentru că îmi place acea culoarea, nu pentru ca ceilalți poartă alb.

| apz explică (pentru anonim_4396):

Prin fapte nu?

Ah, ce cafea bună.

| anonim_4396 a răspuns (pentru apz):

Cam târziu pentru cafea.

| apz explică (pentru anonim_4396):

Mnea, deloc. Asta e ora tocmai bună pentru cafea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce nu ma ajuta?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce trebuie sa ne facem remarcati?
Nu toti vrem sa iesim in evidenta, nu am nevoie de atentia nimanui.

| Vlach a răspuns:

Sunt mai de moda veche, cam nebun si ciudat, in rest faptul ca sunt eu ma face sa ies in evidenta.

| DarkRevenge a răspuns:

Prin haine, coafura comportament.Doar sunt eu si imi place asa cum sunt.