| danielutzadany a întrebat:

Cum as putea face un baiat smecher sa ma placa, sunt foarte sensibila, credeti ca as avea o sansa cu unul din baietii smecheri din lumea asta?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Ce inseamna un baiat smecher? Cand eram mai mica vedeam si eu prin oras sau pe hi5 ca ala era la moda atunci baieti populari, ravniti de fete, care aratau si se imbracau bine si ma gandeam vaii ce fain ar fi sa cunosti macar unul dintre acei baieti. Am cunoscut 1, 2, 3. si mi-am dat seama ca sunt oameni si ei, de aceea nu inteleg ce e chestia asta cu baieti smecheri. Daca se poarta fitos sau au aere e clar ca nu sunt smecheri ci doar niste tarani ingamfati. Tu trebuie sa fii tu insati, naturala, sa intelegi ca si el e om nu vreun zeu, sa nu pari prea disperata si interesata, iar sensibilitatea e apreciata de multi.
Multa bafta

2 răspunsuri:
| wintermee11 a răspuns:

Daca esti foarte sensibila, nu.ti recomand sa te cuplezi cu un baiat smecher.Defineste smecher! Auzi, in opinia ta, crezi ca un tip smecher te v.a insela?

| pinkpumpkin a răspuns:

Nu are rost sa faci un baiat smecer sa te placa...mai ales ca astfel de baieti doar se dau in spectacol si.de multe ori sunt doar niste papa-lapte. Oricum fii tu insuti daca chiar vrei saii atragi atentia, si incearca sa stai mai mult pe langa el si vorbeste cu el.
Baftaa