| milika a întrebat:

Cum credeti va fi apocalipsa in 2012 22 decembrie sau nu? ______astept raspunsurile voastre pe mine ma framinta mult__.mersi anticipat

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pe mine ma seaca subiectul astaraised eyebrows
Ori murim toti ori nu murim
Putem face ceva? Nu. Putem schimba ceva? Putem sa ne dam cu parerea? Prea mult cand nimeni nu stie ce va fiwinking

| AnaEindragostita a răspuns:

Si eu am pus intrebare cu 2012laughing nu e adevarat ce zici nu va fi rau nu vom muri este o poveste despre care a inventato cineva si au inceput sa zboneasca intr-adevar nu sau uitat bine unde au gasit porcaria asta ca pe toti ii framantawinking

| gabriela a răspuns:

Nu cred. Aiureli.

| liveincolors a răspuns:

In caz ca n-ai vazut, sunt ingrozitor de multe intrebari pe tema asta. Dar ma roglaughing
Nimeni nu stie cand va fi, decat Dumnezeu Tatal.happy Sfarsitul din 2012 este inventat de oameni, care n-au de unde sa stie cand va fi.

| ani63 a răspuns:

Traieste clipa! Nu te mai framanta, daca vine ne intalnim in rai si o sa dezbatem broblema.

| IlKvK a răspuns:

Am mai auzit de intrebri asemanatoare. Am sa-ti spun si tie ce i-am mai spus la altcineva:
S-a descoperit ca cineva care traieste in prezent are sange maias. Si s-a descoperit o heroglifa care spune ca in in 2012 o sa...si lipsea o bucata. Oamenii ce sa zica...SFARSITUL LUMII! Tipul, ruda cu maiasii primea mail-uri cu: "Nu vreau sa mor!" si "Ce se va intampa cu noi?" si a inceput sa il cam enerveze. Ce e drept se zice ca Sistemul nostru solar se deplaseaza si el prin galaxie si in decembrie 2012 noi chiar vom fi in mijlocul universului (sau ceva de genul asta) si s-ar putea sa apara o racire globala. Totusi, se pare ca "sfarsitul lumii" are si o parte buna pentru unii. Cum ar fi filmul 2012. Lumea il vizioneaza, e popular, actorii primesc ceva pe asta. Cum ar putea ca oamenii sa nu foloseasca asta pentru bani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Renviu morti si ataca

| SimpleGirl408 a răspuns:

Sa nu crezi asa ceva... uitate putin peste site-ul asta : http://biblia.resursecrestine.ro/matei/24...
"36. Despre ziua aceea şi despre ceasul acela, nu ştie nimeni: nici îngerii din ceruri, nici Fiul, ci numai Tatăl."
"43 Să ştiţi că, dacă ar şti stăpânul casei la ce strajă din noapte va veni hoţul, ar veghea şi n-ar lăsa să-i spargă casa."

Asa ca nu te speria!
Si eu am fost la un moment dat speriata, dar m-am linistit!

| wastedsoul a răspuns:

O sa faca poc poc planeta laughing nu mai crede in prostii, daca vrei sa stii cand va veni apocalipsa citeste Biblia va veni atunci cand nimeni nu se asteapta nu pe o data fixa s-ar putea sa vina oricand.