| Bogdannnn a întrebat:

Cum pot reformata si eu un card la NOKIA 5200? In telefon imi apare cartela neformatata; dau reformatati cartela, imi zice ca e reformatata, iar dupa aceea nu pot sa intru in cartela sad, Imi zice iar sa o reformatez crying
Si nu pot baga nici un fisier de pe PC pe telefon.

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Posibil sa vie putin indoit/rupt cardul.
Nu mai ai ce ii face daca e asa. Baga-l la USB printr-un cititor de carduri si daca nici asa nu ti se deschide, repara-l prin inlocuire.

| voicu321 a răspuns (pentru SoftCristi):

Ma ajuti si pe mine jocurile de pe telefon nu imi merge dar inainte imi mergeau ce sa fac plss ma ajuti te rog big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot scapa si eu de virusi din telefon ca am virusi si nu merge nici sa sterg macar cum pot sa dau sa reformatez vreau sa stiu si eu? unde sa da reformatere
?
offffffffffffff
aiurea am un nokia 5200
si as vrea sa stiu si eu cum se reformateaza

| kto a răspuns:

Testeaza-l pe un cititor de card, daca nu functioneaza! altul!

| Bogdannnn explică:

Mersi big grin