| ArinaCl05 a întrebat:

Cum pot scapa de singuratate?
Am 19 ani, n-am nici prieteni, nici prieten, sunt o persoana inchisa in sine si nu am incredere in oameni, deoarece foarte multi m-au inselat. Vreau foarte mult sa ma schimb, dar n-am idee cu ce sa incep.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La discoteci si chefuri dai din nou de lume mincinoasa si baieti care au chef de sex rapid. Asteapta momentul potrivit iar pana atunci fa si tu rost de o pisica.

| DNSK a răspuns:

Cu tine insati. ia-le treptat si incearca sa duci o sarcina pana la capat. nu incepe 10 si nu termina niciuna. trebuie sa lucrezi mult cu tine ca sa te schimbi. trebuie sa vezi ce trebuie schimbat. sunt niste lucruri la care trebuie sa te gandesti mai mult, sa insisti mai mult la ele. daca vrei neaparat schimbare, vei reusi. daca nu vrei..ma tem ca o sa te chinui degeaba

| greyhound a răspuns:

Incepe cu un amic sau o amica, de acolo vor evolua lucrurile atat timp cat vei ramane open-minded. Nu cred ca vrei sa ajungi la 40 de ani, sa stai numai in casa sa ai grija de cele 15 pisici pe care le vei detine. Si chiar daca multi te-au inselat, nu poti sa te ascunzi de lume, caci nu toti oamenii sunt rai.
Zambeste.

| Seepty a răspuns:

Iesi mai mult pe afara, in cluburi/discoteci la petreceri asa te vei imprieteni cu diferite persoane.