| xDxDxDxDxD a întrebat:

Cum sa procedez? Cineva si-a facut cont pe ask.fm cu numele meu, raspunde la unele intrebari ca mine deci ma cunoaste bine.M-am uitat peste intrebarile pe care le-a dat ea si am reusit sa imi dau seama cine este.Se poate sterge contul de pe ask? As putea sa raportez? Cum sa vorbesc in asa fel incat sa o determin sa il stearga?

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Acceseaza urmatorul link http://ask.fm/feedbacks/new si restul vine de la sine.

| Wøodenpints a răspuns:

Hai să-ți spun eu o metodă mai simplă.
Îți ștergi contul de pe site-ul ăla cretin și încetezi să-ți mai pese de ce se întâmplă în mediul virtual.
După care ieși afară și te bucuri de viață.

| xDxDxDxDxD explică (pentru Wøodenpints):

Dar nici macar nu am cont.Am aflat uitandu-ma la prietenii mei si vazand ca pune intrebari.

| Wøodenpints a răspuns (pentru xDxDxDxDxD):

Și de ce-ți pasă? Imaginea ta e atât de nesigură încât poate fi stricată de orice anonim de internet?