| marioas a întrebat:

Daca aflati ca peste o luna vine sfarsitul, ce a-ti face in aceasta perioada?

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

M-am gandit odata ce as face daca as mai avea o saptamana de trait si mi-am "asternut" gandurile.Cam asa s-ar derula totul:

Nu as zice nimanui.

As face o excursie prin toate locurile pe care mi le-am propus sa le vizitez in viitorul apropiat, dar timpul nu imi permite: 1 zi in Dubai, 1 zi in Paris.As cumpara pentru fiecare persoana importanta din viata mea cate un suvenir care sa le aminteasca de mine. A treia zi mi-as lua prietenii si am merge in Amsterdam. A 4-a zi as face bungee jumping pentru ca imi doresc de mica sa fac chestia asta si pana acum nu am avut ocazia.

A 5-a zi as sta singura de dimineata pana seara si as scrie niste ganduri frumoase pentru toti oamenii care au contribuit la formarea mea si carora le sunt recunoscatoare. Mi-as cere scuze pentru tot ce le-am gresit.In acelasi jurnal as scrie toate chestiile interzise pe care le-am facut si pe care nu le regret.In afara de chestiile ce am promis sa le duc cu mine in mormant.

A 6-a zi mi-as rezerva-o tot mie. Mi-as petrece toata ziua intr-un salon de infrumusetare.As face baie in ciocolata.As sta 2 ore la masaj.Seara as da o petrecere cu prietenii mei si mi-as face poze cu ei. Vreau sa isi aduca aminte de mine asa cum am fost tot timpu...vesela.

Ultima zi mi-as petrece-o cu familia mancand tortul meu preferat pe care il face bunica. Mi-as face poze cu familia.As pune jurnalul pe care l-am scris intr-o cutie si le-as spune sa o deschida a doua zi.

M-as pune in pat, m-as da cu parfumul meu preferat, mi-as lua jucaria de plus in brate si as face nani-nani.

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

As rade de cei care cred in sfarsitul lumii si fac chestii nebunestilaughing

| Bacemi a răspuns:

Probabil as avea mai mult curaj decat de obicei si as incepe sa fac lucrurile pe care vroiam sa le fac dar mereu le amanam din cauza unor temeri.

kratos
| kratos a răspuns:

As vizita cate mai multe lucruri cu iubita mea si as face cata mai multa dragoste cu ea rolling on the floor as petrece mereu ce sa fac? laughing

| Cryssy a răspuns:

As cauta sa stau cat mai mult alaturi de cei la care tin. Le-as cere iertare celor carora le-am gresit...

| Klara a răspuns:

Ce n-am reusit sa fac in 19 ani de viata: sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aş face ceea ce niciodată nu m-am gândit că voi face laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca nu vine si imi da teapa dupa? laughing