Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Daca ai putea sa te transformi intr-un animal, pe care l-ai alege?

299 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Intr-un rinocerb.

| oprescudorin11 a răspuns:

Intr-un scorpion, ca toti ce conduc tara!

| oprescudorin11 a răspuns:

In fluture. (respectand desigur metamorfoza). Adica si faza de vierme in care din pacate au cam ramas multi din oameni.Dar eu vreau sa prind finalul de fluture!

| kar1GaNNN a răspuns:

Intr-un tigru feroce.

| kar1GaNNN a răspuns:

In om happy fiindca e singura fiinta de pe Pamant care are capacitatea de a gandi!

| PedoBarbie a răspuns:

Un peştişor sau o pisicuţă.
PS: E o întrebare foarte dificilă pentru mine. Find o iubitoare de animale mi-e greu să aleg un animăluţ în care aş putea să mă transform.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

In Aye-aye

| MskDesign a răspuns:

Intr-un tantar.M-as putea ascunde precum un ac intr-un car de fan. happy

| LTAA a răspuns:

Aș fi un gândac de bucătărie. Tot vietate este și aia.

| Duucu a răspuns:

Un tigru, sau un lup gri.

| AtateaConditii a răspuns:

Intr-un cal. Caii chiar daca sunt mari si periculosi sunt foarte sensibili ca mine:X.

| Sociopat a răspuns:

Lup

| LordBolton a răspuns:

Intr-un soim sau vultur.

| mont a răspuns:

Leu pentru a putea fi rege, broasca pentru a trai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicolae Guţă, şi aş începe să cânt rock.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un sarpe urias si violet de desert

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-un veveritzoi.Beau bere, dorm... http://www.youtube.com/watch?v=7FZawHgQTyQ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-un caine(pentru loialitatea si iubirea de care da dovada pentru om ''cel mai bun prieten al omului''), intr-un lup(pentru ca este un animal singuratic desi traieste in haita-urletul lui e unul ce aduce cu sine singuratatea...
Intr-un tantar(suge sangele tuturor)
Intr-o pantera neagra(arata splendid si se pot pierde(camufla) usor in noapte datorita culorii blanii...in plus am o paasiune pentru aceste animale)
Intr-un leu sau tigru(leul=stapanul junglei )
intr-o albina pentru harnicia de care da dovada
intr-o pasare zburatoare de prada(acvila, vultur, soim)-pentru a putea calatori unde doresc fara a fi insfacat de alte pasari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-un leu. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Mos Martin ca sa lenevesc toata iarna laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cainele.Este cel mai credincios omului si iubeste neconditionat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisica Albasra de Rusia big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tarlifes ori shocatz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-un elefant ca sa-i lipesc o trompa peste fata aluia de pune intrebarile astea cretine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca-as fi fost animal, probabil as fi un cal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Într-un inorog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As alege tigrul.