| WholeWorldTeam a întrebat:

Asa'i ca ar fi fain sa existe Mos Craciun si Mos Nicolae si sa va aduca fix ceea ce iti doresti? Voi ce v-ati dorii sa va aduca daca ar exista? ( in afara de bani, evident )

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu as fi foarte incantat daca mi-ar aduce posibilitatea de a vedea cate un prieten.

| JiTerra a răspuns:

Stiu si eu thinking ceva puteri supranaturale o.o poate suna copilaresc thinking dar cum ar fi sa zbori? cum iti dai seama cand mergi, cand vrei sa zbori..ca eu nu as vrea pe gaze naturale rolling on the floor) [daca intelegi ce vreau sa spun.]
Si... daca ar fi obiecte...eh e o lista foarte lunga rolling on the floor apropae infinita, sti cum e :d omul ereu vrea ceva laughing
Dar daca ar ptea fi si ceva asa mai supranatural...ohosmug as schimba lumea asta radical rolling on the floor)

| DrunkenRat a răspuns:

O shobolanita.

| WholeWorldTeam explică (pentru DrunkenRat):

Ca sa o pui pe masa de craciun?laughing

| EvaneSScence a răspuns:

Da e fain ca exista dar n-as vrea sa-mi aduca mereu fix ce-mi doresc.
Vreau sa mai ramana si lucruri pe care sa continui sa mi le doresc.

| Trippy a răspuns:

Chuck Norris confirma ca Mosii aia de mai sus exista.

| dayzzi a răspuns:

Sănătate,fericire și multe altele