| heartinhell a întrebat:

Daca ati avea o masina a timpului, unde ati merge: in viitor pentru a vedea ca ati realizat sau in trecut pentru a va corecta greselile ce v-au schimbat viata?

14 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

De obicei viitorul ti-l faci in urma trecutului pe care l-ai avut, deci cu siguranta as alege o calatorie in trecut pentru a realiza ce n-am putut pana acum si desigur sa corectez greselile facute.

| Mangustă a răspuns:

Vreau sa vad trecutul, dar nu numai al meu ci detaliile din istorie pe care nu o sa le afli niciodata la scoala. De genul, ce a mancat Napoleon la ora 14:39.

| Liviu a răspuns:

As prefera sa am ocazie sa vorbesc cu 'mine' din trecut 10 minute, atat... dupa ar fi totul mai clarhappy in rest, nu as vrea mai mult, cele 10 minute de vorba ar fi indeajuns incat sa schimb decursul anilor=)

| KristalPop a răspuns:

În trecut, dar nu în trecutul meu.
Pe vremea lui Tutankhamon, să fi văzut cu ochii mei istoria.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unul m-as duce in viitor. Daca m-as duce in trecut si as schimba ceva (rational vorbind acum) poate intro anumita actiune schimbata la o trecere (unde de fapt in relitate statea pe bordura) eu poate acum trec si cineva da peste mine, ce am facut? Am schimbat ceva dar nuuu, ddefapt TOTUL. Deci cu astea spuse mai bine viitorul, ca sa vad ce am facut cu viata mea, bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

App tu de ce nu scrii parerea ta? big grin

| PotatoMustDie a răspuns:

As merge in trecut, cu mult inainte sa ma nasc pentru a-mi vedea stramosii.

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a răspuns:

Cred ca in trecut ca sa iau note mai bunerolling on the floor si eventual as stii si subiectele de teza rolling on the floor smug Mmmm ce misto ar fi!

| fetelerebele a răspuns:

In viitor

| GOLD99 a răspuns:

As vrea sa corectez o greseala din trecut

| cosminnick3000 a răspuns:

Nu ai avea cum sa calatoresti in trecut deoarece va dati seama ca ar trebui sa invie mortii si nici in viitor deoarece daca ai calatorit intr-un trecut anterior nu va puteti vedea.

| heartinhell explică:

Eu as merge in trecut pentru ca as vrea sa pot corecta niste greseli, niste decizii proaste luate pe moment care stiu sigur ca mi-au schimbat radical viata... Desi trebuie sa uit trecutul, anumite lucruri si anumiti oameni iti raman intipariti in memorie

| anonim_4396 a răspuns (pentru heartinhell):

De aia trebuie sa ai grija pe cine alegi ca prieten (sau sa fie langa tine) pentru ca te poate face sa suferi mult

| heartinhell explică (pentru anonim_4396):

Stiu asta, pacat ca am aflat prea tarziu cum pot sa fie oamenii. Acum degeaba incerc sa imi scot trecutul din minte, cateva intamplari tot mai raman