| chiftelutacrocanta a întrebat:

Daca intr-o dimineata te-ai trezi in patul altuia/alteia din alta casa ce ai face?

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Barem sa fie una pe gustul meu, nu as zice nu si mi-ar placea la nebunie!

| Mayhem666 a răspuns:

O sa cred ca cineva m-a rapit in somn, sau ca sunt somnambul.

| Mayhem666 a răspuns:

Si daca nu stie sa gateasca laughing

| Sociopat a răspuns:

As cauta gazda si i-as multumi ca m-a primit.

| Mussette a răspuns:

Daca ar fi sa ma trezesc in patul cui as dori, m-as bucura de moment. Daca ar fi patul cuiva care n-as vrea sa am de-a face cu aceea persoane, as sta pe ganduri cum am ajuns tocmai acolo. Tu ce ai face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As ridica cearceaful sa vad care dracu e situatia si dupa l-as impinge cu picioarele pana il dau jos din pat ca sa-mi explice cum dracu am ajuns acolo. laughing

| SARKAN a răspuns:

Daca m-as trezi in patul alteia mai intai m-as uita in jur sa nu fie vreun sot, amant prieten cineva care sa fie gelos si sa ma prinda, apoi ma uit la ea daca imi place incerc ceva daca nu caut usa. Daca e sa raman incerc ceva niciodata nu se stie de unde cade ceva si dupa o intreb cum te numesti? cafea ai? in timpul asta pac fac un dus fumez o tigara si ma pregatesc de runda a 2 a. big grin ca na daca tot a cazut de ce nu ar mai cade inca o data tongue