| elenababy a întrebat:

Daca intr-o seara sunteti cu prietena/ul langa voi si fostul/a va da sms ca vrea sa va impacati ii raspundeti? Poate ca unul de genul "Sunt cu el/ea si nu mai cauta" Dar apoi daca ea/el va face in toate felurile si va spune ca v-ati batut joc de sentimentele lui/ei ii mai raspundeti? Si continuati sa-i raspundeti la eventualele sms-uri in decursul aceleasi seri?
Sa va spun povestea: prietena mea i-a dat mesaj prietenului ei ca mai vrea sa fie cu el dupa ce in urma cu doua saptamani au vorbit si el i-a spus ca vor vorbi. El i-a raspuns ca e cu prietena lui si sa nu-l mai caute, apoi ea i-a spus ca e las, nesimt, si ca si-a batut joc de sentimentele ei mai ales ca a fost primul iubit si el nu i-a spus ca e gata relatia lor; el i-a raspuns ca nu si-a batut joc si ca pe actuala a cunoscut-o ieri. Ea a trimis alt mesaj intrebandu-l daca a contata pentru el si el a spus ca da. Oare nu e cam ciudata toata chestia? Totusi cu noua langa el de ce ii da explicatii fostei?

2 răspunsuri:
| MrCoasAlex a răspuns:

Buna.
Eu Cred ca acea persoana esti tu
Si raspunsu la intrebare este
sa numai ii da inportantawinking

| elenababy explică (pentru MrCoasAlex):

Nu sunt eu, e vorba de prietena mea cea mai buna pe care o stiu de 10ani. E normal sa ma afecteze ce i se intampla mai ales ca ea e indragostita de el si vreau sa aflu si alte pareri ca sa nu o influentez doar cu ale mele si sa-i arat daca gandesc eu gresit sau nuwinking