| Idkidk a întrebat:

Dacă m-aţi întâlni în realitate, ce întrebări mi-aţi pune?

27 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cand si cum ai fost ranita cel mai profund? Ce te face sa simti ca esti in conexiune cu viata, ce te face atat de pasionata ca nu realizezi cand trece timpul? Ce ai fi in stare sa faci pentru persoana iubita si ce nu? Ce te defineste, care sunt calitatile tale cele mai mari? Dar defectele? Cum vezi tu viata, ce este cel mai important si ce este mai putin important decat am crede? Care sunt barierele care te opresc sa intri in vorba cu cineva si mai apoi sa construiesti o relatie umana, fie ea de cuplu sau prietenie? Cat din ele simti ca tin de tine si cat esti convinsa ca de ceilalti? Care sunt acele subiecte si lucruri pe care ai dori sa le impartasesti cu ceilalti dar simti ca nu poti? Vrei o imbratisare? Putem sta aici, pe banca asta fara sa fie nevoie sa spunem nimic pana cand vorbim direct din strafundurile fiintei noastre, lucruri importante, intime care pot face diferenta daca le intelgem mai bine si le dam explicatii noi?

Elianna
| Elianna a răspuns:

Ai devenit dependenta de TPU?

| Idkidk explică (pentru Elianna):

Nu, doar sunt plictisita, nu prea am teme de vacanta!

| Elianna a răspuns (pentru Idkidk):

Ai facut pizza aia aseara? Nu cred ca ai avut timp cu competitia in care te-ai lansat. Dar fa pizza cu felii de paine.E foare usor si scapi de toate resturile din frigider (desigur,cele comestibile),ca salam,cascaval,rosii,ardei, branza, etc.
Acuma, ca am aflat si cati ani ai, sunt sigura ca ai sa te descurci cu cuptorul si focul!

| Idkidk explică (pentru Elianna):

Da, am facut o pizza, noroc ca am vazut comentariul tau, am pus niste feli de paine, ingrediente si am facut!

| R0R0 a răspuns:

Ce culoare ti-ai vospit parul?batting eyelashes

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Am rămas la culoarea naturală.

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Bine facusi rolling on the floor)
Ai avut pana acum un iubit?

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Nu, doar m-am sărutat cu-n băiat, dar m-a înşelat, s-a sărutat cu alta. tongue

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Ce nesimtit!

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Ştiu! Mai ai intrebări?

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

De ce nu ai zis de la inceput ca ai 16 ani, ci ai zis ca ai 13?

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Păi n-am avut un anume motiv... Nu ştiu de ce!

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Ciudat thinking! Tu m-ai intreba ceva?

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Ai iubit? ( Ai avut? ), Te machezi?

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Nu am.
In mod oficial nu am avut un iubit.
Ma machiez doar la ocazii speciale (nunti, majorate)

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Iti place de cineva? Mie da!

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Nu mai sunt sigura. Dar, ca si viitor iubit, nu plac pe nimeni.

| gemeni6226 a răspuns:

Te-as intreba ce vrei sa faci cu viata ta, ce planuri de viitor ai si ce doresti sa faci pentru cei care te inconjoara sa se simta fericiti ca te cunosc.

| alexandrualind a răspuns:

Ce mai faci?
Tu esti cea de pe TPU care se numeste ღNiniKittyღ?

Cam acestea sa spunem.

| Staind a răspuns:

"Bine c-ai venit, da' cand pleci?"

| Idkidk explică (pentru Staind):

Niciodata nu voi pleca. smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce îţi ţii pisica în lesă?
De unde ai colanţii ăştia cu imprimeuri?
Îţi place apa minerală?
Ştii ce e teoria relativităţii?
Pătura ta e din caşmir?
De ce fluturii se îneacă când îi pui în apă?

| Eroare404 a răspuns:

Cum te cheama?

| MihaiEminescu666 a răspuns:

"Sall."