| intrebdewrestlimng a întrebat:

Daca ma abonez la canalul lui Sucre, exista ceva smecherii pe care le au youtuberii, normal eu trebuie sa dau decat 2 lei, dar pot sa fac smecherii sa-mi ia bani mai multi de pe card? cum sta treaba? ca nu am idee sincer.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt milioane de postari pe Youtube, pe gratis si tu vrei sa dai bani, de ce?
Ca sa-ti ia ei detaliile cardului si sa-ti traga bani luna de luna, sau pe fiecare postare ori cine stie ce hacking ca sa-ti ia mai multi bani din cont.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa faci o smeherie sa iti ia multi bani de pe card?
de ce vrei sa iti ia mai multi bani?

| intrebdewrestlimng explică (pentru suntserios):

Nu vreau, mi-e sa nu imi ia mai mult eu dau 2 lei dar nu are acces la cardul meu? explica detaliat.

| suntserios a răspuns (pentru intrebdewrestlimng):

Pai asa ai scris

"dar pot sa fac smecherii sa-mi ia bani mai multi de pe card"

ai scris ca tu vrei sa FACI smecherii ca el sa iti ia bani mai multi.

PS: cardul tau este manipulat de google nu de vlogeri. Nu are cine si ce smecherie sa faca cu el.

| Xox0 a răspuns:

De ce i-ai da bani? Ii poti viziona videoclipurile pe gratis.