| Zapacythax a întrebat:

Daca mi-ai pierdut cablu de date de la tell. si as vrea sa downloadez dupa net bluetooth pentrupc. cum as descarca pozele de pe tell pe pc cu bluetooth? big grinbig grinbig grin

funda!

apropo nu bluetooth sa cumpar. pentrupc. d`ala downloadat:d ee stitsi voioh go on.

scuzati kategoria!

1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

Mai bine iti cumperi un cablu de date, Ca sa cumperi dispozitivul Bluetooth la calc e mai costisitor! Deci ca sa descarci iti trebuie bluetooth si la calc si la tel! pa.