| alexxandra a întrebat:

As vrea sa stiu si eu telefonul Nokia C3 are si cablu de date? vot si fundita.Si scuzati-ma daca am gresit kategoria

Răspuns Câştigător
| winter a răspuns:

Din pacate nu. daca nu ma crezi uitate in linkul asta http://www.nokia.ro/produse/cautare-si-comparare/nokia-c3/specificatii uitate jos in subsolul paginii unde scrie "Pachet de vânzare standard" si vezi ce mai contine pachetul

2 răspunsuri:
| blondissima a răspuns:

Nokia C3 are mufa pentru cablul de date.

| alexxandra explică:

@blondissima toate telefoanele au mufa de cablu de date dar mersi pentru raspuns.