| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat se uita insistent la tine, fara sa zambeasca, si prietenii lui la fel, ce inseamna? e unu la scoala, care mereu se uita big grin si prietenii lui la fel. dar niciodata nu vine la mine sad

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

Probabil ca vorbesc despre tine, le place de tine si sunt de parere ca esti draguta. din moment ce toti se uita la tine probabil te plac toti si nu au cum sa vina toti la tine.
asta ar fi o varianta.
a doua ar suna cam asa: acel baiat care se uita la tine te place, iar prietenii lui stiu ca el te place si de aceea se uita si ei pur si simplu. iar baiatul probabil este prea timid sa-ti spuna ceva.
lasa timpul sa treaca si probabil se vor clarifica lucrurile.
bafta:*

8 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

De ce nu ii intrebi de ce se uita la tine

| asdgfhresry a răspuns:

Probabil baiatul te place, iar el i-a pus pe prieteni sa se uite la tine, ca si cum te-ar examina. Adica vrea sa fie sigur la tot ce faci, sa vada daca esti genul lui. Banuiesc whistling

| Яùxsi a răspuns:

Probabil niciunul dintre ei nu au televizor acasa laughing

Glumeam big grin iti dai seama ca te place. si prietenii lui stiu asta si se uita dupa tine sa vada cum reactionezihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti subiectul lor de barfahee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca te place deoare ce nu cred ca sar uita la tine ii esti importanta si dragutia si poata s-a indragostit de tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu baga in seama toate comentariile de mai jos pentru ca toti care sau aflat pe pagina asta sunt si ei in acelasi situatie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca te place

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baieti ce anseamna, cand un baiat se uita dupa tine dar cand ma uit si eu dupa el, antoarce capul! oare de ce va rog sa imi raspundeti pllls.