| anonim_4396 a întrebat:

De ce este greu sa uiti o persoana care ai iubit-o foarte mult?

Răspuns Câştigător
| Hades94 a răspuns:

O persoana pe care ai iubito nu poti sa o uiti niciodata happy pentru ca te leaga de ea amintirile frumoase si lucrurile pe care le faceati impreuna happy tot timpul acea persoana se va afla in inima ta chiar daca esti cu altcineva happy

13 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Intotdeauna cand iubim o persoana foarte mult nu reusim sa uitam. Uneori niciodata nu o vom putea uita, ci doar sa invatam sa traim si fara aceea persoana care pentru noi era totul.
Aceea persoana va ramane mereu in inima noastra, chiar daca va trece mult timp.Va ramane acolo intr-un coltisor din inima si nu o vom putea sterge niciodata de acolo, va ramane acolo mereuhappy

| Chαяtreux a răspuns:

Pentru ca ai iubit-o foarte mult laughing

| Kydutsa a răspuns:

Este greu sa uiti o persoana pe care ai iubit-o mult, deoarece inca mai tii la acea persoana, raman amintirile cu acea persoana care nu le poti sterge din memorie, a facut parte din viata ta, te-ai atasat foarte mult de ea. Ppupiic :*

| Dariusuu a răspuns:

Pentru că mai ai sentimente pentru ea chiar dacă nu recunoști asta. Dacă n-ai avea nu prea ai ține cont de persoana iubită. Desigur, s-o uiți nu poți practic e imposibil știind că a făcut parte din viața ta, dar poți s-o scoți din minte.

O zi frumoasă îți doresc.

| Felys a răspuns:

Pentru ca subconstientul lucreaza

| LolaLollita a răspuns:

O data ce iubesti cu adevarat o persoana, chiar daca povestea a luat sfarsit, ea va avea mereu un loc special in sufletul tau, amintirile nu vor disparea peste noapte.

Răspuns utilizator avertizat
| ஜAliSeeஜ a răspuns:

Pentru ca ai iubit aceea persoana si ai tinut la ea multlaughing.Nu o poti uita asa usor...iti trebuie luni

| NuMaSuporti a răspuns:

Nu este greu, tu nu vrei sa uiti aceea persoana, daca ai vrea tiar fi foarte usor.

| escapefromfear a răspuns:

Pentru ca inca o mai iubesti si nu ai nimic care sa substitue lipsa acelei persoane pentru moment.

| Andrei12345 a răspuns:

Am patit si eu asa, in cateva luni iti trece. Ai face bine daca vrei sa-ti treaca mai repede sa-ti gasesti alta ca sa te faca s-o uiti pe fosta.

| mihai77 a răspuns:

Pentru ca simti cu adevarat ceva pentru ea! Prin asta trec si eu amice nu-ti face griji! Acum asta e! Treci tu peste!

| Daniela007 a răspuns:

Asta este dovada ca ai iubit-o mult.Mi s-a intamplat si mie asta dar am inceput sa iubesc pe altcineva si am uitat-o.