| aleza21 a întrebat:

Cum poti sa uiti o persoana pe care ai iubit-o din tot sufletul.

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Bună. Dedică-ţi timp pentru tine.Nu crezi că este cazul să te salveze cineva şi pe tine? Ai hobby-uri? Pune-le în aplicare, cunoaşte persoanenoi, împărtăşeşte ideile tale şi altora, exprimă-te aşa cum simşţi şi fii tu însuţi.Fiecare om îşi are un suflet pereche, trebuie doar să îl găsească. Succes!

6 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Daca chiar ai iubit-o, nu poti inceta sa o mai iubesti. Insa o poti lasa undeva in urma, ca pe o amintire frumoasa. Intotdeauna o sa mai existe ceva acolo, important e ca te-ai convins ca nu era ceea ce trebuie.

| SteauaROsie a răspuns:

Cam nasol,
depinde de tine
vroiam sa ma despart de prietena mea
dar vad ca m a prins valu
nu ma pot dezlipi de ea o secundalaughing

| alecsme a răspuns:

Cunoscand o alta persoana.pe care sa o iubesti din tot sufletul. e simplu happy... s'au cel putin in teorie e simplu.

| TuchleiMihai a răspuns:

Cu o alta persoana pe care sa o iubesti din tot sufletul tongue, serios cu o alta persoana...tot timpul va fi altcineva mai bun...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca prima dragoste nu se uita niciodata! daca ai iubit cu adevarat nu poti uita! mereu ti se aduce aminte sau esti intrebat de prieteni,, cum a fost prima ta dragoste"si nu poti sa zici nimic decat:a fost minunata, frumoasa, a fost cel mai frumos lucru din viata mea! dar acum l-am pierdut...

| van3sa a răspuns:

E un pic cam aiurea si cu dragostea asta.stii de ce? poti sa fii in cel mai jmeker club sau loc sau nu stiu.cu cel mai misto baiat.nimic nu se compara cu ce-a fost.iti doresti sa fii oriunde cu el,, si-atat. o sa dureze o vreme sentimentele astea tampite.incearca sa-l inlocuiesti. daca ai sa poti.