| IAmTheLegendary a întrebat:

De ce fetele au menstruatie si baietillor li se schimba vocea?

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fetele au menstruatie pentru ca se elibereaza primul ovul care nefind fecundat este eliminat din corp, la barbati vocea se ingroasa din cauza hormonului masculin

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In primul rand, nu au legatura laughing
Si vocea se schimba pentru ca se maturizeaza. Cat despre menstruatie... pentru ca sunt fete, zau asa laughing

| Florentina9210 a răspuns:

Pentru ca noi suntem mai ale dracu. Pierdem sange lunar si asta, pe undeva, ne afecteaza. laughing

| IAmTheLegendary explică (pentru Florentina9210):

Putem fi si in alt sens ale dracu. laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Doar noi stim. smug

| IAmTheLegendary explică (pentru Florentina9210):

Praduitoareo smug

| AntoniSoulesOne a răspuns:

La partea cu vocea, a mea inca e asemanatoare ca a unui copil de 14 anilaughing.

| IAmTheLegendary explică (pentru AntoniSoulesOne):

Pai cati ani ai? laughing

| IAmTheLegendary explică (pentru AntoniSoulesOne):

Manule, eu voiam de la tine, mi-e asa de lene sa dau asa multe click-uri, dar fie, o sa intru sad

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

La Menstruatie nu ma pricep. Doar stiu ca odata ce ramane o fata insarcinata nu mai vine ceva vreme nu stiu in finelaughing)

| IAmTheLegendary explică (pentru AntoniSoulesOne):

Asta stiam si eu laughing. Ti-am dat funda, adultule. laughing

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Esti minoralaughing)

| IAmTheLegendary explică (pentru AntoniSoulesOne):

Am eu surse smug