| anonim_4396 a întrebat:

De ce regimul alimentar nu este post?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai pus o intrebare fara logica. Postul cuprinde anumite mancaruri, regimul alimentar altele... nu vad scopul intrebarii

| SteffiBaa a răspuns (pentru suntserios):

Asta sa ii zici profului meu de religie, el ne-a dat intrebarea si de asta am intrebat si eu ca nu prea intelegeam contextul

| TheSmith a răspuns:

Intrebarea este formulata cam aiurea, dar banuiesc ca stiu ce vrei! Regimul alimentar nu este post, pentru ca, al nostru corp are nevoie si de carne, oua, lapte etc...nu numai de paine, soia, legume etc

| Muresan_Filip_1996 a răspuns:

Stiu si eu un regim pentru bodybuilding sigur nu e de post daca la asta te referi. ps mananca paine cu apa daca ti post happy happy happy

| SteffiBaa a răspuns (pentru Muresan_Filip_1996):

Era o intrebare pe care ne-a dat-o proful de religie straight face